Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z pojawieniem się rozporządzenia MEN sankcjonującego zdalne nauczanie staramy się wypracować nowe sposoby komunikacji oraz usystematyzować działania w zakresie dydaktyki i wychowania. Od środy 25 marca 2020 r. realizujemy podstawę programową.

Prosimy o sprawdzanie wysyłanych przez nauczycieli wiadomości na Librusie, gdyż w taki sposób postaramy się zapewnić ciągłość procesu nauczania. Wszyscy nauczyciele będą się kontaktować z Wami i przesyłać materiały do samodzielnej pracy w domu. Prosimy o wykonywanie ich na bieżąco i potraktowanie jako pracy na lekcji.

Nową formą komunikacji, która umożliwi zdalne lekcje będzie platforma Microsoft Teams, która pozwala na wirtualny udział w spotkaniu grupowym oraz interakcję uczestników.

Z życzeniami zdrowia
Elżbieta Czepiel

Zobacz także:

15 września – Międzynarodowy Dzień Kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka,

Aktualności

Nasze podróże – te małe i te duże.

Na zajęciach komputerowych uczniowie klasy II b doskonalili umiejętność korzystania z edytora grafiki. Powstały piękne prace przedstawiające wakacje podróże. Ciekawe czy Rodzice rozpoznają prace swoich dzieci?

Aktualności

Jak powstaje prąd?

Na to interesuje pytanie próbowali dziś odpowiedzieć uczniowie klasy II b. Dzieci wiedzą już, że prąd może powstać na kilka różnych sposobów i doskonale je znają. Potrafią wymienić odnawialne źródła energii, a nawet samodzielnie wytworzyć prąd z… ziemniaków!