Nasza szkoła już teraz przygotowuje się do obchodów 120-lecia istnienia. W szkolnym Kufrze Dziedzictwa, będącym swoistym muzeum, można znaleźć dawne banknoty i monety, stare żelazko, temperówkę i golarkę, przedwojenne zdjęcia, widokówki, a nawet szklane klisze fotograficzne! Cały czas wzbogacamy zbiory, aby uczennice i uczniowie mogli poznać i dotknąć szkolnego ducha historii… Prosimy o pomoc w kompletowaniu artefaktów dotyczących dawnych Dębnik, Krakowa i Polski!

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Informujemy, że od środy 1 kwietnia budynek szkolny przy ul. Konfederackiej zostanie zamknięty do odwołania. Nie będzie dyżurów w sekretariacie ani na portierni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

W związku z trwającą pandemią okres zawieszenia zajęć został przedłużony do Świąt Wielkanocnych.

Nauczanie zdalne

W związku z pojawieniem się rozporządzenia MEN sankcjonującego zdalne nauczanie staramy się wypracować nowe sposoby komunikacji oraz usystematyzować działania w zakresie dydaktyki i wychowania. Od środy 25 marca 2020 r. realizujemy podstawę programową.