Znalezione obrazy dla zapytania filharmonia krakowska

27 września klasy 0 – III rozpoczęły kolejny sezon koncertów. Raz w miesiącu, przez cały rok szkolny.
Raz w miesiącu przez cały rok szkolny będą odwiedzać nas muzycy Filharmonii Krakowskiej, aby prezentować w bardzo ciekawy i przystępny sposób utwory muzyki poważnej. Prelegentem koncertów jest p. Katarzyna Słota-Marciniec.

Pierwszy koncert nosił tytuł ,,Dotknąć symfonii”, były to rozważania o muzyce symfonicznej i o koncertowym savoir-vivre. Kolejne koncerty to :

JEDWABNYM  SZLAKIEM DO CHIN – 18.10.19 r. – Muzyka z krajów, którymi w minionych wiekach karawany kupieckie podążały do tajemniczych Chin.

BRACIA SŁOWIANIE – 15.11.19 r. – Muzyka wielkich kompozytorów pochodzących z bliskich nam krajów słowiańskich.

JAŚ i  MAŁGOSIA – 13.12.2019 r.– operowa bajka na święta. .

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

Jedwabnym szlakiem…

Dzisiaj wszystko, co tylko chcemy, kupimy w sklepie, tuż za rogiem. Nie zawsze tak było. Wiele stuleci temu cenne towary wędrowały do naszego kraju z dalekich Chin. Przebywały długą drogę, którą nazywano jedwabnym szlakiem.

Uroczystość ślubowania

Dzień Edukacji Narodowej to w naszej szkole bardzo ważny dzień, szczególnie dla uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolne0go. Nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniowskiego.