Znalezione obrazy dla zapytania filharmonia krakowska

27 września klasy 0 – III rozpoczęły kolejny sezon koncertów. Raz w miesiącu, przez cały rok szkolny.
Raz w miesiącu przez cały rok szkolny będą odwiedzać nas muzycy Filharmonii Krakowskiej, aby prezentować w bardzo ciekawy i przystępny sposób utwory muzyki poważnej. Prelegentem koncertów jest p. Katarzyna Słota-Marciniec.

Pierwszy koncert nosił tytuł ,,Dotknąć symfonii”, były to rozważania o muzyce symfonicznej i o koncertowym savoir-vivre. Kolejne koncerty to :

JEDWABNYM  SZLAKIEM DO CHIN – 18.10.19 r. – Muzyka z krajów, którymi w minionych wiekach karawany kupieckie podążały do tajemniczych Chin.

BRACIA SŁOWIANIE – 15.11.19 r. – Muzyka wielkich kompozytorów pochodzących z bliskich nam krajów słowiańskich.

JAŚ i  MAŁGOSIA – 13.12.2019 r.– operowa bajka na święta. .

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.