Znalezione obrazy dla zapytania filharmonia krakowska

27 września klasy 0 – III rozpoczęły kolejny sezon koncertów. Raz w miesiącu, przez cały rok szkolny.
Raz w miesiącu przez cały rok szkolny będą odwiedzać nas muzycy Filharmonii Krakowskiej, aby prezentować w bardzo ciekawy i przystępny sposób utwory muzyki poważnej. Prelegentem koncertów jest p. Katarzyna Słota-Marciniec.

Pierwszy koncert nosił tytuł ,,Dotknąć symfonii”, były to rozważania o muzyce symfonicznej i o koncertowym savoir-vivre. Kolejne koncerty to :

JEDWABNYM  SZLAKIEM DO CHIN – 18.10.19 r. – Muzyka z krajów, którymi w minionych wiekach karawany kupieckie podążały do tajemniczych Chin.

BRACIA SŁOWIANIE – 15.11.19 r. – Muzyka wielkich kompozytorów pochodzących z bliskich nam krajów słowiańskich.

JAŚ i  MAŁGOSIA – 13.12.2019 r.– operowa bajka na święta. .

red. Dorota Kaja