Znalezione obrazy dla zapytania filharmonia krakowska

27 września klasy 0 – III rozpoczęły kolejny sezon koncertów. Raz w miesiącu, przez cały rok szkolny.
Raz w miesiącu przez cały rok szkolny będą odwiedzać nas muzycy Filharmonii Krakowskiej, aby prezentować w bardzo ciekawy i przystępny sposób utwory muzyki poważnej. Prelegentem koncertów jest p. Katarzyna Słota-Marciniec.

Pierwszy koncert nosił tytuł ,,Dotknąć symfonii”, były to rozważania o muzyce symfonicznej i o koncertowym savoir-vivre. Kolejne koncerty to :

JEDWABNYM  SZLAKIEM DO CHIN – 18.10.19 r. – Muzyka z krajów, którymi w minionych wiekach karawany kupieckie podążały do tajemniczych Chin.

BRACIA SŁOWIANIE – 15.11.19 r. – Muzyka wielkich kompozytorów pochodzących z bliskich nam krajów słowiańskich.

JAŚ i  MAŁGOSIA – 13.12.2019 r.– operowa bajka na święta. .

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Aktualności

Jubileusz 120-lecia Szkoły

W tym roku we wrześniu po raz sto dwudziesty rozpocznie się w SP 30 rok szkolny. Z tej okazji planujemy szereg działań. Główne uroczystości odbędą się pod koniec listopada, kiedy to mamy w planie okolicznościowe spotkanie z programem artystycznym, koncertem oraz wystawą – dla społeczności szkolnej, środowiska, zaproszonych gości oraz przede wszystkim absolwentów, których miło nam będzie ujrzeć ponownie w starych murach.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca w godzinach 9.00 – 12.00 będą wydawane zaświadczenia o wyniku egzaminu. Obierać mogą osobiście rodzice lub uczniowie za pisemnym potwierdzeniem.