CodeWeek Polska jest częścią Europejskiego Tygodnia Kodowania. W naszym kraju odbędzie się po raz trzeci. Jego celem jest promocja i popularyzacja nauki kodowania. Przed nami dziesięć zadań, z których musimy wybrać i zrealizować minimum trzy. To nasz pierwszy CodeWeek, ale wiemy, że damy radę!

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.