CodeWeek Polska jest częścią Europejskiego Tygodnia Kodowania. W naszym kraju odbędzie się po raz trzeci. Jego celem jest promocja i popularyzacja nauki kodowania. Przed nami dziesięć zadań, z których musimy wybrać i zrealizować minimum trzy. To nasz pierwszy CodeWeek, ale wiemy, że damy radę!

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Jedwabnym szlakiem…

Dzisiaj wszystko, co tylko chcemy, kupimy w sklepie, tuż za rogiem. Nie zawsze tak było. Wiele stuleci temu cenne towary wędrowały do naszego kraju z dalekich Chin. Przebywały długą drogę, którą nazywano jedwabnym szlakiem.

Uroczystość ślubowania

Dzień Edukacji Narodowej to w naszej szkole bardzo ważny dzień, szczególnie dla uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolne0go. Nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniowskiego.