W tym roku szkolnym po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji

,,Gwiazdka dla Zwierzaka”, organizowanej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Wspólnie udało nam się zebrać:
29.665 kg suchej karmy dla psów
6.160 kg konserw dla psów
14.150 kg suchej karmy dla kotów
4.560 kg konserw dla kotów

Karta przekazania darów.

Zebraliśmy także potrzebne zwierzętom koce, ręczniki i zabawki. 

Pamiątkowy certyfikat.

Dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Zachęcam do udziału w Gwiazdce także w przyszłym roku!

koordynator akcji Dorota Kaja

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa