Gwiazdka dla zwierzaka

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

W poprzednich latach wielokrotnie braliśmy udział w Gwiazdce dla Zwierzaka, organizowanej przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, w trosce o los bezdomnych zwierząt ze schroniska przy ul. Rybnej w Krakowie. W tym roku akcja ma wyjątkowe znaczenie, ponieważ, w związku z sytuacją epidemiologiczną, ilość darów bardzo zmalała, a zaniedbane psy i koty cały czas trafiają do schroniska.

Uczniowie naszej szkoły również w tym roku dołączą się do akcji.

Od 1.12.2020 – 15.01.2021 przy wejściu do szkoły będzie wystawiony specjalnie oznaczony kosz, do którego można przynosić zakupione dary.

Każdy kto przyniesie ,,COŚ” dla zwierzaków, jest proszony o zgłoszenie tego Paniom Woźnym.

Zachęcamy do przynoszenia:

  • karmy suchej i mokrej dla psów oraz kotów,
  • konserw dla psów i kotów,
  • zabawek, ręczników, kocyków.

Ze względu na dobro zwierzaków prosimy o przynoszenie karmy dobrej jakości, która zapewnia wartości odżywcze (jedna puszka dobrej karmy ma wyższą wartość niż duża ilość pokarmu pozbawionego wartości odżywczych).

Dzięki naszym wspólnym działaniom  możemy pomóc potrzebującym zwierzętom. Każda pomoc jest  bardzo cenna i z serca za nią dziękujemy.

red. Aneta  Mroczek

Zobacz także:

Wracamy do szkoły!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne. Obowiązują nadal podwyższone standardy sanitarne i procedury szkolne. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.  Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dzienniku elektronicznym.

Cegiełka na sztandar

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.