21 marca jest nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale także dniem kolorowych skarpetek.
To właśnie w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W sobotę zakładamy kolorowe „nie do pary” skarpety jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z zespołem Downa.

Pamiętajmy również o akcji Linia Prosta!!!

Do akcji Linia Prosta może przyłączyć się każdy.
Jak wziąć udział w akcji?

  • Opublikuj na Instagramie lub Facebooku zdjęcie, na którym będzie widoczna linia prosta na dłoni
  • W poście oznacz profile @LifetimePolska i @Fundacja_Jatez
  • Dodaj też hashtag #LiniaProsta

Pamiętajmy, że im więcej zdjęć z linią prostą na dłoni pojawi się na Instagramie lub Facebooku, tym więcej pieniędzy trafi na wsparcie osób z zespołem Downa.

Warto również wiedzieć , że efektem akcji nie będzie jedynie zebranie pieniędzy, ale przede wszystkim umożliwienie osobom z zespołem Downa aktywnego życia w przestrzeni publicznej.

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Informujemy, że od środy 1 kwietnia budynek szkolny przy ul. Konfederackiej zostanie zamknięty do odwołania. Nie będzie dyżurów w sekretariacie ani na portierni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

W związku z trwającą pandemią okres zawieszenia zajęć został przedłużony do Świąt Wielkanocnych.

Nauczanie zdalne

W związku z pojawieniem się rozporządzenia MEN sankcjonującego zdalne nauczanie staramy się wypracować nowe sposoby komunikacji oraz usystematyzować działania w zakresie dydaktyki i wychowania. Od środy 25 marca 2020 r. realizujemy podstawę programową.