21 marca jest nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale także dniem kolorowych skarpetek.
To właśnie w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W sobotę zakładamy kolorowe „nie do pary” skarpety jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z zespołem Downa.

Pamiętajmy również o akcji Linia Prosta!!!

Do akcji Linia Prosta może przyłączyć się każdy.
Jak wziąć udział w akcji?

• Opublikuj na Instagramie lub Facebooku zdjęcie, na którym będzie widoczna linia prosta na dłoni
  • W poście oznacz profile @LifetimePolska i @Fundacja_Jatez
  • Dodaj też hashtag #LiniaProsta

Pamiętajmy, że im więcej zdjęć z linią prostą na dłoni pojawi się na Instagramie lub Facebooku, tym więcej pieniędzy trafi na wsparcie osób z zespołem Downa.

Warto również wiedzieć , że efektem akcji nie będzie jedynie zebranie pieniędzy, ale przede wszystkim umożliwienie osobom z zespołem Downa aktywnego życia w przestrzeni publicznej.