Wznowienie działalności biblioteki szkolnej

Od 25 maja wznawia działalność biblioteka szkolna. Nie ma na razie wolnego dostępu do księgozbioru. Punkt kontaktowy zwrotów/wypożyczeń znajduje się na portierni.

Konieczne jest zwrócenie wszystkich książek bibliotecznych do dnia 10 czerwca – w godzinach pracy szkoły, tj. codziennie od 8.00 – 14.00. Do każdego egzemplarza należy włożyć kartkę z informacją: nazwisko ucznia, klasa, data zwrotu. Książki podlegają trzydniowej kwarantannie przed włączeniem do księgozbioru.

Istnieje możliwość wypożyczenia, po uprzednim zamówieniu przez Librus.

Terminy i zasady zwrotu podręczników będą ogłoszone w odrębnym komunikacie.


Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest 23 kwietnia. Data ta wybrana została jako symboliczna dla literatury światowej. ku 1964.

A więc – zostań w domu i… czytaj. Nasza biblioteka on-line zaczęła gromadzić najbardziej poszukiwane książki – jeżeli macie problem dotarciem do tekstu zadanej lektury, zajrzyjcie tutaj. A potem znowu za jakiś czas… Pozycji będzie przybywać.

Linki kierują bezpośrednio do konkretnego tytułu na stronach z darmowymi e-bookami w formatach na czytnik (mobi., epub.) lub tekstowych (doc. pdf.)

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Szkoła w okresie pandemii

Od 25 maja istnieje możliwość zapisania dziecka z kl.I – III na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W tym celu należy dzień wcześniej skontaktować się z Dyrektorem Szkoły, zapoznać się z obowiązującymi procedurami oraz dostarczyć wymagane dokumenty, a także wyposażyć dziecko w niezbędne przybory.

Opiekę nad dziećmi sprawują nauczyciele świetlicy. Nie jest realizowana podstawa programowa.


Procedury są do pobrania na Librusie.

Konsultacje dla klas starszych odbywają się online.

Kochane Uczennice! Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Dziecka wszyscy nauczyciele naszej Szkoły życzą Wam samych radosnych dni, zdrowia, uśmiechu na twarzy i żebyśmy mogli jak najprędzej się spotkać w szkolnym budynku. Pozdrawiamy!

Aktualności

Biblioteka szkolna

Od 25 maja wznawia działalność biblioteka szkolna. Punkt kontaktowy zwrotów/wypożyczeń znajduje się na portierni.

Konieczne jest zwrócenie wszystkich książek bibliotecznych do dnia 10 czerwca – w godzinach pracy szkoły, tj. codziennie od 8.00 – 14.00. Do każdego egzemplarza należy włożyć kartkę z informacją: nazwisko ucznia, klasa, data zwrotu.

Istnieje możliwość wypożyczenia, po uprzednim zamówieniu przez Librus.