Rada Rodziców naszej Szkoły sfinansowała zakup urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk. To trzecie urządzenie tego typu w naszej Szkole. Dwa pierwsze otrzymaliśmy w ramach programu MEN i MZ. Ponieważ uczymy się w dwu budynkach trzecie urządzenie zabezpiecza wejście dla naszych uczniów w budynku przy ul. Skwerowej. Wszystkie działania związane z zabezpieczeniem naszych uczniów mają na celu stworzenie dobrych warunków do nauki w szkole, wśród rówieśników. Takie urządzenie zachęci uczniów do dezynfekowania rąk i przyczyni się do dobrego poziomu higieny.

Zobacz także:

15 września – Międzynarodowy Dzień Kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka,

Aktualności

Nasze podróże – te małe i te duże.

Na zajęciach komputerowych uczniowie klasy II b doskonalili umiejętność korzystania z edytora grafiki. Powstały piękne prace przedstawiające wakacje podróże. Ciekawe czy Rodzice rozpoznają prace swoich dzieci?

Aktualności

Jak powstaje prąd?

Na to interesuje pytanie próbowali dziś odpowiedzieć uczniowie klasy II b. Dzieci wiedzą już, że prąd może powstać na kilka różnych sposobów i doskonale je znają. Potrafią wymienić odnawialne źródła energii, a nawet samodzielnie wytworzyć prąd z… ziemniaków!