Rada Rodziców naszej Szkoły sfinansowała zakup urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk. To trzecie urządzenie tego typu w naszej Szkole. Dwa pierwsze otrzymaliśmy w ramach programu MEN i MZ. Ponieważ uczymy się w dwu budynkach trzecie urządzenie zabezpiecza wejście dla naszych uczniów w budynku przy ul. Skwerowej. Wszystkie działania związane z zabezpieczeniem naszych uczniów mają na celu stworzenie dobrych warunków do nauki w szkole, wśród rówieśników. Takie urządzenie zachęci uczniów do dezynfekowania rąk i przyczyni się do dobrego poziomu higieny.