Menu

Bezpieczne ferie – wyniki konkursu

Miło nam poinformować wszystkich uczestników o wynikach konkursu na plakat „Bezpieczne ferie”. W konkursie brało udział 34 uczestników, wyłoniono 5 prac które zostały zaprezentowane na dniu otartym szkoły. Tematyka prac była bardzo zróżnicowana, dzieci z klas 1-4 zaprezentowały wysoki poziom i duże zrozumienie tematu, tym bardziej miło nam ogłosić wyniki :

I miejsce Adam Zmaczyński kl. II b

obraz ucznia - bezpieczne ferie

I miejsce Iganacy Jakubowski kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsca Anna Görlich kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsce Antoni Kowalówka kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

III miejsce Agata Woźniakiewicz kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

Zobacz także:

Warsztaty teatralne w SCKM

Klasa 6b udała się 12.04 na warsztaty teatralne do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Zespół poznał teatr od kulis między innymi poprzez ćwiczenia w inscenizacji krótkich form teatralnych. Nieodłączną częścią wycieczki były też pobyt na placu zabaw.

Wycieczka klasy 6b do Muzeum Archeologicznego

Klasa 6b udała się 05.04 na wycieczkę do Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Uczestniczyliśmy w warsztatach pt. Jak się połapać w świecie antycznych bogów. Naszą wiedzę utrwaliliśmy wykonując maski nawiązujące do bogów dawnego Egiptu. Następnie zwiedziliśmy wystawę stałą muzeum. W planie dnia nie zabrakło posiłku oraz rekreacji w archeologicznym ogrodzie zabaw.

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Teatru

W środę 27 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Teatru, w świątecznej już atmosferze klasy I – VI uczestniczyły w spotkaniu, podczas którego obejrzały spektakl w wykonaniu czwartoklasistów oraz prezentację multimedialną z historii teatru.