Miło nam poinformować wszystkich uczestników o wynikach konkursu na plakat „Bezpieczne ferie”. W konkursie brało udział 34 uczestników, wyłoniono 5 prac które zostały zaprezentowane na dniu otartym szkoły. Tematyka prac była bardzo zróżnicowana, dzieci z klas 1-4 zaprezentowały wysoki poziom i duże zrozumienie tematu, tym bardziej miło nam ogłosić wyniki :

I miejsce Adam Zmaczyński kl. II b

obraz ucznia - bezpieczne ferie

I miejsce Iganacy Jakubowski kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsca Anna Görlich kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsce Antoni Kowalówka kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

III miejsce Agata Woźniakiewicz kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa