Miło nam poinformować wszystkich uczestników o wynikach konkursu na plakat „Bezpieczne ferie”. W konkursie brało udział 34 uczestników, wyłoniono 5 prac które zostały zaprezentowane na dniu otartym szkoły. Tematyka prac była bardzo zróżnicowana, dzieci z klas 1-4 zaprezentowały wysoki poziom i duże zrozumienie tematu, tym bardziej miło nam ogłosić wyniki :

I miejsce Adam Zmaczyński kl. II b

obraz ucznia - bezpieczne ferie

I miejsce Iganacy Jakubowski kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsca Anna Görlich kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

II miejsce Antoni Kowalówka kl. III a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

III miejsce Agata Woźniakiewicz kl. IV a

obraz ucznia - bezpieczne ferie

Zobacz także:

Podziękowania za udział w akcji Niepodległa do hymnu

Szkoła otrzymała dziś podziękowania za udział w ogólnopolskiej akcji Niepodległa do hymnu. Nasz społeczność szkolna od kilku lat uczestniczy w akcji. Staramy się w ten sposób pielęgnować miłość do Ojczyzny, patriotyzm oraz kształtujemy prawidłowe postawy obywatelskie.

Warsztaty Muzeum w pudełku

Klasa 6b uczestniczyła 20.11 w czterogodzinnych warsztatach z projektu Muzeum POLIN z Warszawy pt. Muzeum w pudełku. Klasa poznawała bliżej kulturę żydowską. W trakcie uczniowie nie tylko słuchali interesujących wykładów, ale także oglądali filmy czy tik-toki. Ponadto grali w grę czy tworzyli plakaty związane z tematem. Poza tym mieli styczność z judaikami, które pomogły im

Wielka zbiórka dla burka i kocurka zakończona!

  W tegorocznej zbiórce darów dla zwierząt przebywających w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt udało się łącznie zebrać 42.2 kg karmy. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękuję 🙂 koordynator akcji Dorota Kaja