Z tej okazji w naszej szkole po raz kolejny odbywa się szkolny konkurs plastyczno-literacki przeznaczony dla uczniów klas I – III.

Uczniowie klas pierwszych wykonują pracę plastyczną pt: Mój ulubiony Pluszowy Miś. Praca w formacie A4 lub A3. Uczniowie klas drugich rysują komiks o przygodach Pluszowego Misia.
Uczniowie klas trzecich piszą książkę o przygodach Pluszowego Misia i ozdabiają ją własnoręcznie wykonanymi ilustracjami. Prace należy dostarczyć wychowawcom do 24 listopada. W konkursie biorą udział wyłącznie dzieci! Prace wykonane przez rodziców nie będą oceniane.

red. Magdalena Dąbek (organizator konkursu)

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa