NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2017/2018NAUKOWE


Konkursy kuratoryjne

Małopolski Konkurs Humanistyczny
org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowali się:

 • Franciszek Rychlak z klasy VII a,
 • Wiktowia Papiz z klasy VII b,
 • Aleksandra Szot z klasy VII b,
 • Natalia Bogucka z klasy VII b.


  Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikował się:

 • Damian Marut z klasy VI b.
 • Jan Zabawa z klasy V b
 • Jakub Kamecki z klasy VII a
 • Krzysztof Gaździk z klasy VII b


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowali się:

 • Rafał Mateja z klasy IV b,
 • Wiktowia Papiz z klasy VII b,
 • Aleksandra Szot z klasy VII b.


  Biblijny konkurs tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie"
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Faustyna Kaźmierczak z klasy V a,
 • Jan Zabawa z klasy V b,
 • Małgorzata Porębska z klasy VI b,
 • Anna Lejczak z klasy VII b
 • Aleksandra Szot z klasy VII b


  "Wiara i wolność" - konkurs historyczny

  Z ogromną radością informujemy, że uczennice Małgorzata Porębska i Oliwia Janik zostały LAUREATKAMI konkursu historycznego „Wiara i wolność” - Konfederacja Barska na ziemi krakowskiej / szlakiem walk o niepodległość w latach 1768 – 1772” kategorii prac plastycznych. Konkurs został zorganizowany przez klasztor zakonu kapucynów z okazji 250-lecia zawiązania konfederacji. Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem p.Jerzego Kowalika i p. Adriana Karkowskiego.
  Uroczysta gala wręczania nagród odbyła się 12 czerwca w auli Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Zostaliśmy tam zaproszeni do zaprezentowania naszego przedstawienia „Opisanie królewskiego przypadku”, które świetnie wpisało się w temat i zyskało uznanie znawców historii.
  W uroczystości uczestniczyli: wiceprezydent K. Król, Małopolski Kurator Oświaty B. Nowak, Jerzy Fedorowicz; senator IX kadencji Piotr Boroń; senator VI kadencji. przedstawiciel Instytutu Pamięci Narodowej Łukasz Płatek, przedstawiciel Ośrodka Edukacji Obywatelskiej Mariusz Jabłoński, dyrektor Instytutu Pediatrii, Jerzy Fedorowicz junior; radny Województwa Małopolskiego.
  Pamiątkowy PUCHAR dla szkoły z rąk p. Kurator Barbary Nowak odebrała Małgorzata Porębska.
  Konkurs "Cudowny świat baśni" w Centrum Kultury Podgórza

  Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu wiedzy o baśniach oraz życiu Jana Christiana Andersena. Konkurs organizowany był przez DK "Podgórze". Laureatami zostali: Antoni Dardziński z kl. III c - III miejsce, Anna Dardzińska z kl. I b - V miejsce oraz Serafina Kunz z kl. III c, Agnieszka Litner z kl. IV a, Karolina Kozak z kl. IV b - Wyróżnienia.  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

  W XI edycji Świetlika – konkursu popularyzującego nauki przyrodnicze, wzięło udział 76 uczniów naszej szkoły. Z klas I – III wiedzę swoją sprawdzało 53 uczniów, natomiast z klas IV – VII 23 uczniów.

  Najlepsze wyniki w szkole uzyskały: Barbara Szczechowicz z kl. I b (100% poprawnych odpowiedzi) oraz Natalia Kunicka z kl. I a (93,06% poprawnych odpowiedzi). Obie uczennice mogą się pochwalić Nagrodą Główną. Nagrodę zdobył również uczeń kl. II b - Tymoteusz Musielak (88,89% poprawnych odpowiedzi).

  Wyróżnienia otrzymali:

  Cieszymy się, gratulujemy i zapraszamy na kolejną - XII edycję za rok.  ARTYSTYCZNE


  V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej

  Miło nam poinformować, że Bartosz Brzuchacz zajął I MIEJSCE w młodszej kategorii wiekowej (13 - 17 lat). Konkurs był dwuetapowy: do finału zakwalifikowano 12 uczestników w różnych regionów Polski, a nagrodzono 3 osoby. Koncert laureatów odbył się 17 czerwca w "Piwnicy pod Baranami". Serdecznie gratulujemy!
  Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej ma na celu propagowanie dorobku muzycznego związanego z Krakowem oraz krakowskimi artystami. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Artystyczna Cantito. Główni partnerzy to "Piwnica pod Baranami" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, który wspiera także wykonawców niepełnosprawnych.  Na zdjęciu Barbara Stępniak Wilk - członek jury w otoczeniu młodych artystów amatorów - "Piwnica pod Baranami".

  Konkurs wokalny "100 x Niepodległa"

  W dn. 18 maja trójka naszych uczniów, uczestników zajęć wokalnych prowadzonych przez panie: Annę Michalik i Krystynę Gubernat prezentowała przygotowane utwory w "Konkursie pieśni i tańców polskich - 100 x Niepodległa" organizowanym przez MDK im. K.I.Gałczyńskiego. Z radością zawiadamiamy, że zostali oni docenieni przez jurorów i uzyskali następujące wyniki:


  ZAPRASZAMY do obejrzenia relacji z występu w zakładce FILMY :) Koncert laureatów odbył się w niedzielę 10 czerwca na scenie plenerowej MDK "Na Wrzosach".

  Wiosenny Przegląd Artystyczny w MDK im.K.I. Gałczyńskiego

  Z radością zawiadamiamy, że zespół teatralny otrzymał WYRÓŻNIENIE w przeglądzie zorganizowanym przez MDK im. K.I. Gałczyńskiego. W spektaklu brali udział uczniowie kl. VI b, VII bo oraz I b (po raz pierwszy na scenie!) Gratulujemy debiutu Ninie Zajączkowskiej i Ani Dardzińskiej :)

  Konkurs recytatorski "Poezja kobiet" w CK Podgórza

  KONKURS RECYTATORSKI "Poezja kobiet"
  org. Centrum Kultury Podgórza

  Serafina Kunz z kl. III c zajęła III MIEJSCE w tradycyjnym konkursie poezji kobiecej zorganizowanym przez Centrum Kultury "Podgórze". W przesłuchaniach wzięło udział 297 uczestników z 44 krakowskich szkół oraz ośrodków kultury. Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Nasza uczennica zdobyła uznanie jurorów wierszem Wandy Chotomskiej "Motyle".  Konkurs Plastyczny "Dziwne przygody Koziołka Matołka" w Centrum Kultury Podgórza

  Serdecznie gratulujemy laureatowi IV miejsca konkursu plastycznego "Dziwne przygody Koziołka Matołka" organizowanego przez CK Podgórza, którym został Bartosz Chomicki z klasy IIIc.  RELIGIJNE


  Sukcesy uczniow:Projekt "Na początku było Słowo"

  Konkurs pięknego czytania Biblii


  XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

  Radosław Kwiatkowski uczeń klasy V A zdobył II miejsce w XXI Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „JONASZ” organizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Gratulujemy!

  Ogólnopolski konkurs "Nie żałujcie poświęcenia”

  Z okazji piątej rocznicy beatyfikacji błogosławionej Matki Małgorzaty - Łucji Szewczyk, założycielki Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej "Serafitek", został zorganizowany ogólnopolski konkurs "Nie żałujcie poświęcenia”. Był to konkurs plastyczno-literacko–graficzny, startowali w nim uczniowie w różnych katogoriach wiekowych. Wśród zdobywców nagród znaleźli się uczniowie naszej szkoły:


  KONKURS PLASTYCZNY:

  KONKURS LITERACKI:  SPORTOWE


  MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE KLAS III organizowane przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  Mistrzostwa Polski w pływaniu w Łomiankach
  III Otwarte Mistrzostwa Pływackie Dzielnicy XIII Podgórze „W czepku urodzeni” dla osób niepełnosprawnych Zawody odbyły się 25 kwietnia br. na basenie KORONA w Krakowie, a organizatorami byli: Rada Dzielnicy XIII, Klub Sportowy "Korona" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Krakowie. Zawody odbywają się w trzech konkurencjach indywidualnych oraz dodatkowo w sztafecie. Celem zawodów jest propagowanie sportu osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie aktywności fizycznej tych osób prowadzącej do poprawy zdrowia, większej samodzielności i wiary we własne możliwości, także zwrócenie uwagi na miejsce w życiu publicznym dla aktywności osób niepełnosprawnych.

  Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu "Sprawni razem" Zawody organizowane przez Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe "Sprawni razem" odbyły się 12 kwietnia w W Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA.

  "Turniej Trzech Szkół" - Unihokej

  W dniu 02.03.br. w naszej szkole odbył się turniej zaprzyjaźnionych szkół: SP 30, SP 54 i SP 133 w unihokeju dziewcząt i chłopców. Sędzią był nauczyciel wychowania fizycznego p. Zygmunt Dutkiewicz. Poziom sportowy rozgrywek był bardzo wysoki; ostatecznie nasze dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy trzecie.Turniej był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Dzielnicy VIII.

  Nasze drużyny turniejowe:


  Gratulujemy Maksymowi Zajączkowskiemu z kl. VI b, który wygrał w dwóch konkursach XXX Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w narciarstwie zjazdowym ELBRUS CUP 2018! Życzymy dalszych sukcesów.

  Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym i Zjazdowym SPRAWNI RAZEM w Zakopanem
  organizator: Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe "Sprawni razem"

  Nasze uczennice z klasy VII a zajęły następujące miejsca:

 • Justyna Waligórska: I miejsce w slalomie specjalnym i III miejsce w slalomie gigancie;
 • Jagoda Litner: IV miejsce w slalomie specjalnym i II miejsce w slalomie gigancie.


  XVI Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

  Kolejne sukcesy pływaków z klasy VII a:

 • Jagoda Litner zajęła I miejsce w konkurencji kobiet stylem dowolnym na 25 m
 • Mikołaj Mruszczak zajął IV miejsce w konkurencji mężczyzn w stylem dowolnym,


  Ogólnopolski Mityng Osób Niepełnosprawnych organizowany jest od 16 lat. Corocznie bierze w nim udział ok. 200 osób niepełnosprawnych intelektualnie. Sportowcy przyjeżdżają z całego kraju.Uczestnicy zawodów rywalizują w 4 konkurencjach oraz sztafecie. Zawody dają możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, ale przede wszystkim dostarczają poczucie przynależności do grupy lokalnej, uczestnictwa w życiu osób zdrowych i sprawnych fizycznie.


  VII Ogólnopolski Miting Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością w Tarnowie

  Sukces pływaków z klasy VII a:

 • Jagoda Litner zajęła I miejsce w konkurencji kobiet w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz I miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym; ponadto zdobyła puchar dla najlepszej zawodniczki Mitingu.
 • Justyna Waligórska zajęła I miejsce w konkurencji kobiet w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz I miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym,
 • Mikołaj Mruszczak zajął I miejsce w konkurencji mężczyzn w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz II miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym, • Rok szkolny 2016/2017


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Wiktoria Papiz została FINALISTKĄ etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

  Świetlik - X Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych
  org. Fundacja Akademia Młodych Odkrywców
 • Tymoteusz Szot kl. I b - Nagroda Główna
 • Nikodem Dybała kl. I b - Wyróżnienie
 • Szymon Grela kl. I b - Wyróżnienie
 • Tomasz Knera kl. I b - Wyróżnienie
 • Karolina Mendyk kl. I b - Wyróżnienie
 • Tymoteusz Musielak kl. I b - wyróżnienie
 • Emilia Olajosy-Ptak kl. I b - Wyróżnienie
 • Bartosz Stach kl. I b - Wyróżnienie

 • Maria Cholewiak Kl. II a - Nagroda
 • Bartosz Chomicki kl. II c - Wyróżnienie
 • Antoni Dardziński kl. II c - Wyróżnienie
 • Mateusz Gorlich kl. II a - Wyróżnienie
 • Serafina Kunz kl. II c - Wyróżnienie
 • Aleksandra Rogowska kl. II c - Wyróżnienie
 • Julian Staniszewski kl. II c - Wyróżnienie
 • Mateusz Szeliga kl. II c - Wyróżnienie
 • Agnieszka Litner kl. III a - Wyróżnienie

 • Maria Kościńska kl. IV a - wyróżnienie
 • Krzysztof Papiz kl. IV b - Wyróżnienie
 • Karolina Szot kl. IV b - Wyróżnienie

 • Natalia Bogucka kl. VI b - Wyróżnienie
 • Zuzanna Czaplińska kl. VI b - Wyróżnienie
 • Antonina Gzyl kl. VI b - Wyróżnienie
 • Aleksandra Szot kl. VI b - Wyróżnienie
 • Wiktoria Szczurowska kl. VI b - Wyróżnienie

  Alfik Matematyczny
 • Rafał Mateja: I MIEJSCE w województwie, VIII MIEJSCE w kraju
 • Michał Grochola: wynik bardzo dobry
 • Konrad Mateja: wynik bardzo dobry
 • Karolina Szot: wynik dobry

  Kangur Matematyczny 2017
 • Antoni Dardziński - Wyróżnienie
 • Aleksandra Rogowska - Wyróżnienie
 • Rafał Mateja - Bardzo dobry
 • Michał Grochola: Wyróżnienie
 • Karolina Szot - Wyróżnienie
 • Maria Kościńska - Wyróżnienie
 • Mikołaj Heretyk - Wyróżnienie
 • Dominika Jeznach - wyróżnienie
 • Faustyna Kaźmierczak - Wyróżnienie
 • Konrad Mateja - Wyróżnienie
 • Jakub Derlaga - Wyróżnienie
 • Aleksandra Szot - Wyróżnienie

  ARTYSTYCZNE


  Krakowski Konkurs Pieśni Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej
  org. MDK "Dom Harcerza" ul. Lotnicza 1

 • I MIEJSCE - Szymon Szeliga kl.V b
 • Wyróżnienie - Trio wokalno-instrumentalne w składzie: Natalia Bogucka, Bartosz Brzuchacz i Jakub Kamecki (gitara)


  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2016
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • Julia Gawłowska - I miejsce w kategorii wokalnej szkół podstawowych i gimnazjów
 • Natalia Bogucka - IV miejsce w kategorii wokalnej szkół podstawowych i gimnazjów


  Konkurs recytatorski "PROZA I POEZJA ANTYKU"
  org. DK"Podgórze"
  (w ramach XXIII Krakowskiego Festiwalu Wiedzy o Mitologii i Antyku)

 • III MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl.V b
 • IV MIEJSCE - Olga Łucek kl. V b
 • Wyróżnienie - Jan Michorek kl. V b


  Poezja kobiet - konkurs recytatorski
  Dom Kultury "Podgórze"

 • Jadwiga Dardzińska - II MIEJSCE
 • Bartosz Brzuchacz - Wyróżnienie
 • Maksym Zajączkowski - Wyróżnienie


 • Rok szkolny 2015/2016


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Ziemowit Staniszewski został LAUREATAEM Małoplskiego Konkursu Humanistycznego.

  Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:
 • Magdalena Berdychowska i Ziemowit Staniszewski


  KONKURS NA NAJBARDZIEJ KREATYWNE PRZEDSZKOLE W KRAKOWIE

 • Oddział Przedszkolny "Ufoludki" został LAUREATEM KONKURSU


  KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 • Kacper Heretyk kl.VI b - Wyróżnienie
 • Wiktoria Papiz kl.V b - Wyróżnienie
 • Jakub Derlaga kl. IV a - Wyróżnienie
 • Konrad Mateja kl. IV b - Wyróżnienie
 • Małgorzata Porębska kl. IV b - Wyróżnienie
 • Nikodem Mazur kl. IV b - Wyróżnienie
 • Karolina Szot kl. III b - Wyróżnienie
 • Rafał Mateja kl. II b - Wyróżnienie
 • Błażej Baduła kl. II a - Wyróżnienie
 • Michał Grochola kl. II b - Wyróżnienie


  Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE - konkurs tematyczny z Ewangelii św. Łukasza

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Aleksandra Szot.


  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 • Paulina Urbańska kl.I a - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Leon Przybyło kl. I a - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Serafina Kunz kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Aleksandra Rogowska kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Julian Staniszewski kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Rafał Mateja kl.II b - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)

  Wyróżnienia otrzymali:

 • Wiktor Kunicki, Emilia Masłoń, Michał Gajewski, Józef Abdallah z kl.Ia
 • Bartosz Chomicki, Jakub Dorda, Kajetan Brzuchacz z kl. I c i Mateusz Szeliga,
 • Kaja Kornajew, Agnieszka Litner z kl. II a
 • Krzysztof Papiz z kl. III b
 • Jakub Derlaga, Tymon Chołoniewski z kl. IV a
 • Aleksandra Szot, Natalia Bogucka, Wiktoria Papiz, Adam Kruszec, Wiktoria Szczurowska, Katarzyna Kuśmider z kl. V b
 • Mikołaj Stachura, Magdalena Berdychowska, Aleksandra Bierówka z kl. VI b


  MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ”2015/16 z Ewangelii św. Marka

 • LAUREATKAMI zostały Małgorzata Porębska z kl. IV b oraz Wiktoria Papiz z kl. V b.
 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Małgorzata Porębska, Maksym Zajączkowski, Aleksandra Szot, Franciszek Rychlak, Wiktoria Papiz i Zofia Matoga. W finale udział brały Małgorzata Porębska, Wiktoria Papiz i Aleksandra Szot.
  ARTYSTYCZNE


  IV Krakowski Festiwal Piosenki "Debiuty" org. MDK "Dom Harcerza"

 • Natalia Bogucka - Wyróżnienie w kategorii 8-10 lat
 • Szymon Szeliga - Wyróżnienie w kategorii 8-10 lat
 • Aleksandra Szot - Wyróżnenie w kategorii 10-13 lat


  Konkurs Poezji Jana Twardowskiego
  org. Gimnazjum 22

  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2015
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

  Konkurs Plastyczny "Inna bajka"
  org. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
  Projekt "Na początku było Słowo"
  Konkurs pięknego czytania tekstów biblijnych
  org. Stowarzyszenie Szersze Horyzonty oraz Gimnzjum "Uczeń"

 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2014/2015


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

 • Filip Jasionowicz


 • Filip Jasionowicz został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Humanistycznego


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Filip Jasionowicz
 • Mikołaj Bogucki


  Małopolski Konkurs Informatyczny Baltie 2015
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Jakub Gliwa
 • Mikołaj Bogucki

  Test ze znajomości twórczości J.Ch.Andersena
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • Olga Łucek - IV MIEJSCE (71/73 pkt.)
 • Karolina Kozak - Wyróżnienie (48/53 pkt.)

  X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
  org. Zamek Królewski na Wawelu

 • Zuzanna Rudny - Wyróżnienie


  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"- VIII Edycja org. Uniwersytet Dzieci

 • Nagroda - Filip Jasionowicz kl.VIb
 • Nagroda - Jan Michorek kl. III b
 • Nagroda - Karolina Szot kl.II b
 • Nagroda - Franciszek Maniak kl. II a
 • Nagroda - Michał Grochola kl.I b

 • Wyróżnienie - Mikołaj Bogucki kl. VI a
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. VI a
 • Wyróżnienie - Wiktoria Papiz kl. IV b
 • Wyróżnienie - Wiktoria Majchrzak kl. III a
 • Wyróżnienie - Tymon Chołoniewski kl. III a
 • Wyróżnienie - Jakub Derlaga kl. III a
 • Wyróżnienie - Bartosz Brzuchacz kl. III b
 • Wyróżnienie - Radosław Kwiatkowski kl. II a
 • Wyróżnienie - Oliwier Janiec kl. II a
 • Wyróżnienie - Zuzanna Cywka kl. II a
 • Wyróżnienie - Tadeusz Przybyło kl. II b
 • Wyróżnienie - Krzysztof Papiz kl. II b
 • Wyróżnienie - Rafał Mateja kl. I b


  Konkurs "Prawo i my"
  org.Straż Miejska

 • Do półfinału w Urzędzie Miasta zakwalifikowała się drużyna w składzie: Filip Jasionowicz i Kacper Bartyzel z kl.VI b

  Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltie 2015" Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki i Jakub Gliwa.

  Międzynarodowy Konkurs Programowania w Języku Baltie3
  org. SGPSystems (czechy) TIB (Czechy), TIB (Słowacja)

 • Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki, Jakub Gliwa, Filip Jasionowicz, Tomasz Nawalany, Bartosz Kępczyński.
  ARTYSTYCZNE

  Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze
  org. Dział Edukacyjny Zamku Królewskiego na Wawelu

 • II MIEJSCE - Koło Muzyczno-Teatralne za przedstawienie "Pan Twardowski"
 • NAGRODA dla Najlepszego Aktora - Maksym Zajączkowski
 • Wyróżnienie Specjalne za rolę - Jadwiga Dardzińska
 • Nagroda za najładniejsze stroje - Maciej Maj i Helena Dardzińska

  XXIII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  MDK im. Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - Koło Muzyczno-Teatralne za przedstawienie "Pan Twardowski"

  Posłuchajcie oto bajka - konkurs recytatorski
  org.Dom Kultury "Podgórze"

 • Bartosz Brzuchacz - I MIEJSCE
 • Maksym Zajączkowski - Wyróżnienie


  Poezja kobiet - konkurs recytatorski
  Dom Kultury "Podgórze"

 • Maksym Zajączkowski - I MIEJSCE
 • Szymon Szeliga - III MIEJSCE
 • Bartosz Brzuchacz - Wyróżnienie
 • Natalia Bogucka - Wyróżnienie
 • Julia Gawłowska - Wyróżnienie


  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2014 - Finał
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • Maksym Zajączkowski - I MIEJSCE w kategorii recytatorskiej
 • Bartosz Brzuchacz - II MIEJSCE w kategorii recytatorskiej
 • Szymon Szeliga - II MIEJSCE w kategorii woklanej  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2014 - Eliminacje
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • W eliminacjach wokalnych i recytatorskich konkursu organizowanego już po raz trzeci przez Centrum Kultury i Sportu w Sidzinie wzięło udział ośmioro uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Do finału zakwalifikowali się Maksym Zajączkowski, Bartosz Brzuchacz i Szymon Szeliga.
 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2013/2014


  NAUKOWE


  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • LAUREAT - Konrad Mateja kl. II b
 • Wynik bardzo dobry - Filip Jasionowicz kl. V b
 • Wyróżnienie Paweł Ryś kl. V a
 • Wyróżnienie Paweł Lewicki kl. VI a

 • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna ODKRYWCA
  org. Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie

 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl. VI a

 • Świąteczne Podgórskie Dyktando
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Maciej Walaszczyk kl.VI a

  Praca bez żadnego błędu! - Tylko dwoje uczniów osiągnęło taki wynik. W konkursie brało udział 14 szkół podstawowych.

 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl.V b


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • do etapu rejonowego, a następnie WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikował się PAWEŁ LEWICKI z kl.VI b.


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Filip Jasionowicz, Szymon Załęski, Stanisław Tarczoń.


  Małopolski Konkurs Przyrodniczy
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Paulina Bębenek, Stanisław Tarczoń.


  Małopolski Konkurs Biblijny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do do etapu rejonowego zakwalifikowała się: Krystyna Kubis.


  Małopolski Konkurs Informatyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu powiatowego zakwalifikował się: Mikołaj Bogucki.


  Międzynarodowy Konkurs Programowania w Języku Baltie 3
  org. SGP Systems - Czechy, TIB - Czechy, TIB -Słowacja

 • Do etapu powiatowego a następnie WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki i Jakub Gliwa


  Krakowska Matematyka
  org. Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • Do finału zakwalifikowali się: Paweł Lewicki VI b, Paweł Ryś V a i Andrzej Kulesza IV b.


  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z języka angielskiego
  org. Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotwych "Olimpus"

 • II MIEJSCE - Paweł Lewicki VI b
 • V MIEJSCE - Stanisław Tarczoń VI a


  VII Konkurs Języka Angielskiego
  org. Gimnazjum nr 22 w Krakowie

 • II MIEJSCE - Paweł Lewicki VI b


  "Cudowny świat baśni" - test ze znajomości twórczości J.Ch.Andersena
  org.DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Olga Łucek kl. II b
 • Wyróżnienie - Gabriela Nęcińska kl. II b
 • Wyróżnienie - Zuzanan Rudny kl. II b


  Konkurs literacki "Buka i inne potwory"
  org. DK "Podgórze"

 • III MIEJSCE - Amelia Jaszczak kl.III b


  ARTYSTYCZNE

  XII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im.A.Bursy
 • Wyróżnienie - Koło Teatralne za przedstawienie "Castnig"

  II Krakowski Festiwal Piosenki "Debiuty 2014"
  org. MDK "Dom Harcerza", ul.Reymonta
 • WYRÓŻNIENIE - Karolina Lubomirska

  Młode Talenty Dzielnicy VIII - "Reflektory 2013"
  org.Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie i Rada Dzielnicy

  Kategoria wokalna

 • I MIEJSCE - Karolina Lubomirska (w kl.IV-VI)
 • II MIEJSCE - Natalia Bogucka (w kl.I-III)

  Kategoria aktorska

 • I MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl. II b
 • II MIEJSCE - Bartosz Brzuchacz kl. II b

  Kategoria plastyczna

 • II MIEJSCE - Tymon Chołoniewski kl.II a
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. IV b
 • Wyróżnienie - Amelia Sławeńska kl. II a

  Przegląd konkursowy "Reflektory 2013 - Młode Talenty Dzielnicy VIII" odbył się już po raz drugi w Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie. Patronuje mu Rada Dzielnicy, a celem było wyłonienie talentów wokalnych, aktorskich, plastycznych z placówk kulutury i edukacji naszej dzielnicy. Przegląd składał się z dwóch etapów, podczas pierwszego występu wskazano finalistów, a koncert laureatów, podczas którego jury ogłosiło ostateczny werdykt, miał miejsce 20 grudnia. Serdecznie gratulujemy wszystkim :)  "Posłuchajcie oto bajka" - konkurs recytatorski
  org.DK"Podgórze"

 • I MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl. II b
 • Wyróżnienie - Bartosz Brzuchacz kl. II b
 • Wyróżnienie - Wiktoria Szczurowska kl. III b
 • Wyróżnienie - Aleksandra Szot kl. III b
 • Wyróżnienie - Julia Gorayska kl. III b

  XIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków" - kategoria plastyczna
  org.SP nr 151, Rada Dzielnicy V i Muzeum Historyczne m.Krakowa

 • Wyróżnienie - Patrycja Łotocka kl. II b
 • Wyróżnienie - Bartosz Kawalec kl. II a

  XV Spotkania Grup Kolędniczych
  org. MDK "Dom Harcerza" w Krakowie
 • III MIEJSCE - klasa II b

  Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny EKO I MY - XXI Edycja
  org. Rada Dzielnicy VIII
 • II MIEJSCE - Anna Czernecka kl. VI a

  "Człowiek opiekunem zwierząt" - konkurs plastyczny
  org. SP 40
 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl. IV b
 • Wyróżnienie - Julia Wójtowicz kl. II b

  Konkurs plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa"
  org. DK"Podgórze" w Krakowie
 • Wyróżnienie - Paweł Jarkiewicz kl.II a

  Konkurs fotograficzny "Złota polska jesień"
  org. DK"Podgórze" w Krakowie

 • III MIEJSCE - Zuzanna Żak kl.IV b - (zdj.1)
 • Wyróżnienie - Kacper Bartyzel kl.Vb - (zdj.2)

 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2012/2013


  NAUKOWE

  Małopolski Konkurs Przyrodniczy
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego: Karolina Deleszkiewicz, Szymon Kessler, Maciej Walaszczyk kl.V a

  Do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikowali się

 • KAROLINA DELESZKIEWICZ kl.VI b
 • SZYMON KESSLER kl.VI b
 • MACIEJ WALASZCZYK kl.V a

  GRATULACJE!


  Małopolski Konkurs Biblijny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do do etapu rejonowego: Szymon Kessler

  Do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikował się

 • SZYMON KESSLER kl.VI b - GRATULACJE!


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • do etapu rejonowego: Anna Pietrzykowska kl.V b


  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego "OLIMPUS"

 • III miejsce - Paweł Lewicki kl. V b


  Master of English 2012/13 - Konkurs z jęz.angielskiego dla klas szóstych
  org. ZSOI nr 2 im.Uniwersytetu Jagiellońskiego (przy współpracy wydawnictw: Pearson oraz Oxford)

 • Wyróżnienie - Jakub Dulian kl.VI b


  Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna "OLIMPUS"

 • III miejsce - Mateusz Tarnowski kl. VI a
 • IV miejsce - Karolina Deleszkiewicz kl.VI b
 • V miejsce - Jakub Dulian kl. VI b


  Geniusz Matematyczny
  org. Szkolna Akademia Wiedzy

 • Laureat - Paweł Lewicki kl. V b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. IV a
 • Wyróżnienie - Filip Szymeczko kl. VI b


  Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • Laureat - Paweł Ryś kl. IV a
 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl.V a
 • wyróżnienie - Krzysztof Krakowski kl. V b


  Krakowska Matematyka
  org. Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • Laureat - Paweł Lewicki kl.V b


  "Od Kraka do Kazimierza Wielkiego" - Wawel od czasów najdawniejszych
  org.Zamek Królewski na Wawelu

 • Wyróżnienie - Mateusz Tarnowski kl. VI a


  Konkurs ortograficzy "Podgórskie dyktando"
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl.V a


  Konkurs ze znajomości baśni Andersena
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • II miejsce – Olga Łucek kl.I b
 • III miejsce – Małgorzata Porębska kl.I b
 • Wyróżnienie – Szymon Szeliga kl.I b
 • Wyróżnienie – Zofia Matoga kl.II a
 • Wyróżnienie – Magdalena Berdychowska kl.III b


  Konkurs ze znajomości twórczości Marii Kownackiej
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • III miejsce – Jadwiga Dardzińska kl.I b
 • Wyróżnienie – Kamil Dobosz kl.III b


  "Kraków - moje miasto” - XI Międzyszkolny Konkurs dla Uczniów klas I - III
  org.SP 151 pod patronatem Rady Dzielnicy V

 • II miejsce – Paweł Jarkiewicz kl.I a
 • II miejsce – Olga Łucek kl.I b
 • III miejsce – Magdalena Berdychowska kl. III b
 • III miejsce – Ziemowt Staniszewski – kl. III b
  ARTYSTYCZNE

  Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze - konkurs na inscenizację legendy
  org. Zamek Królewski na Wawelu

 • I MIEJSCE - zespół ze świetlicy (kl.I b i II b)
 • Nagroda aktorska - Maciej Maj kl. I b
 • Nagroda aktorska - Bartosz Brzuchacz kl.I b  XXI Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im. Andrzeja Bursy
 • II MIEJSCE - Koło Teatralne (kl.VI b)

  Wiosenny Przegląd Artystyczny - formy teatralne
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • I MIEJSCE - Koło Teatralne w kategorii klas 4-6
 • I MIEJSCE - zespół ze świetlicy (kl.I b i II b) w kategorii klas 1-3
 • Nagroda aktorska - Maksym Zajączkowski kl. I b

  XII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków"
  org. ZOS nr 51 w Krakowie

 • Szymon Kessler - finalista III etapu
 • Mikołaj Bogucki - finalista III etapu

  XI Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej
  org. MDK "Dom Harcerza" im. prof.A.Kamińskiego

 • III MIEJSCE - Karolina Lubomirska kl.V b
 • III MIEJSCE - Krystyna Kubis kl.V a  Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej
  org. SP 61 w Krakowie

 • III miejsce - Wiktoria Weintritt kl.IV b

  "Zonkilowa kartka dla chorego" - konkurs plastyczny
  org. TPCH "Hospicjum im. św. Łazarza"
 • Wyróżnienie - Franciszek Job kl. IV b

  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesienna zakładka do jesiennej książki"
  org. Podgórska Biblioteka Publiczna

 • III miejsce - Piotr Bacior kl.II a

  Międzyszkolny konkurs na plakat "Człowiek opiekunem zwierząt"
  org. Szkoła Podstawowa nr 40

 • III miejsce - Wojciech Gajewski kl.V b

  Konkurs Ekologiczny "EKO i MY" - praca plastyczna "Łąka z kwiatami"
  org. Zarząd Dzielnicy VIII

 • Wyróżnienie - Wiktoria Weintritt kl. IV b


  Konkurs plastyczny "Piórnik współczesnego Plastusia"
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie – Szymon Szeliga kl.I b
  SPORTOWE

  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI
  Zarząd Dzielnicy VIII

 • I miejsce - Julian Radoń kl.V a (w kategorii "skrzaty")

  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI
  Zarząd Dzielnicy VIII

 • I miejsce - Julian Radoń kl.V a (w kategorii "skrzaty" - gra podwójna)
 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2011/2012


  NAUKOWE
  OGÓLNOPOLSKI KONKURS "GENIUSZ" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  org. Szkolna Akademia Wiedzy

 • III MIEJSCE - Paweł Lewicki kl.IV b


  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Aleksandra Opozda z kl. VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego.


  MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Jerzy Skrobek z kl. VI zakwalifikował się do etapu rejonowego.


  MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Szymon Kessler z kl.V b zakwalifikował się do etapu rejonowego.


  KANGUR MATEMATYCZNY
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauka Matematycznych

 • Wyróżnienie - Paweł Lewicki kl.IV b
 • Wyróżnienie - Krzysztof Krakowski kl. IV b
 • Wyróżnienie - Maciej Walaszczyk kl. IV b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. III a


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY "ŚWIETLIK"
  org. Uniwersytet Dzieci

 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.V b
 • Wyróżnienie - Filip Jasionowicz kl. III b
 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl. III b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. III a


  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO "PANDA 2012"
  org. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl. IV a


  KONKURS "CUDOWY ŚWIAT BAŚNI"
  org. DK "PODGÓRZE"

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl. IV a
 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl. III a


  STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA DLA UCZNIÓW KLAS II, III
  org.Firma Edukacyjna "Orzeł"

 • Wyróżnienie w konkursie czytelniczym - Magdalena Berdychowska kl. II b


  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
  org. Policja Wydział Ruchu Drogowego, Kuratorium Oświaty

  Drużyna szkolna zajęła V miejsce

 • Szymon Kessler kl.V b
 • Stanisław Tarczoń kl.IV a
 • Maciej Walaszczyk kl.IV a

  ARTYSTYCZNE  XX Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im.Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - Koło Teatralne SP30


  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria INSCENIZACJA
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Koło Teatralne za inscenizację "Jabłko Parysa"
 • Wyróżnienie aktorskie Szymon Kessler kl.V b
 • Wyróżnienie aktorskie Urszula Zaremba kl.V b


  VI MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I LEGIONOWEJ
  org. Dwór Czeczów i SP 124

 • I MIEJSCE - Karolina Lubomirska z zespołem - kl.IV b, IV a
 • Wyróżnienie Specjalne - Anna Czernecka kl.IV a
 • Wyróżnienie Specjalne - Anita Kulesza kl.IV b


  PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PRZEDSTAWIEŃ JASEŁKOWYCH "Hej wesoła nowina"
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - "Jasełka na strychu" w wykonaniu grupy teatralnej z kl.V b


  WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
  MZPiT "Krakowiak"

 • Wyróżnienie - zespół Koła Teatralnego z klas czwartych


  KONKURS RECYTATORSKI "Poezja kobiet"
  org. DK Podgórze

 • Wyróżnienie - Adam Mleczko kl.V b
 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.V b


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKÓW-MOJE MIASTO
  Org. SP 151, Rada Dzielnicy VIII

 • III miejsce - Weronika Łucek kl.III b
 • III miejsce - Ewa Mleczko kl. III a
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl.II b
 • Wyróżnienie - Ziemowit Staniszewski kl.II b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Kuśmider kl.I b
 • Wyróżnienie - Dawid Skórka kl. I a
  XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO SŁOWA "MÓJ KRAKÓW"
  org.ZSO nr 51, Muzeum Historyczne miasta Krakowa, R.Dz.V

  Część plastyczna

 • I miejsce - Paulina Bębenek kl.IVa
 • Wyróżnienie - Ewa Mleczko kl.IIIa
 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.IIIa Część literacka
 • III miejsce - Wiktoria Nalepa kl.IIIa
  KONKURS SZOPEK KRAKOWSKICH
  org. Muzeum Historyczne m. Krakowa

 • Nagroda - Maciej Smoleń kl. IV b


  WOJEWÓDZKI KONKURS ORIGAMI "3D - PAPIEROWE RZEŹBY"
  org. MDK - al. 29 Listopada 102

 • II miejsce - Adrian Paluch kl.V b


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY"
  org. MDK "Dom Harcerza" im.prof.A.Kamińskiego

 • I miejsce - Igor Sadowski kl. II b


  KONKURS PLASTYCZNY "STWORZENIA FANTASTYCZNE"
  org. DK PODGÓRZE

 • II miejsce - Magdalena Berdychowska kl. II b


  KONKURS PLASTYCZNY "PATRON MOJEJ SZKOŁY - DUMĄ UCZNIÓW"
  org.Szkoła Podstawowa nr 66

 • I miejsce - Magdalena Musiał kl. VI


  KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY "CZAR PSA I KOTA"
  org. MDK - al.29 listopada 102

 • Wyróżnienie - Gabriela Kuras kl.II b


  KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL Z ULUBIONEJ KSIĄŻKI"
  org.Towarzystwo Nuczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich

 • II miejsce - Ziemowit Staniszewski kl.II b
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. II b


  STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNADLA UCZNIÓW KLAS II, III - KONKURS PLASTYCZNY
  org. Firma Edukacyjna "Orzeł"

 • Wyróżnienie - Laura Starek kl.II b
 • Wyróżnienie - Adam Styrna kl. II b
 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl. II b  SPORTOWE


  MIĘDZYSZKOLNA LIGA SPORTOWA DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • II miejsce reprezentacji dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej
 • III miejsce reprezentacji chłopców w Turnieju Piłki Nożnej
 • III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego


  KRAKOWSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT STARSZYCH
  pod patronatem m. Krakowa

 • II miejsce drużyny


  MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W SIDZINIE
  org.Szkoła Podstawowa nr 133 w Sidzinie

 • II miejsce


  MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. Radz Dzielnicy VIII

 • III miejsce w koszykówce chłopców


  ZAWODY LEKKOATLETYCZNE DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • I miejsce w biegu na 600 m - Maria Suchanik kl. VI
 • III miejsce w biegu na 600 m - Szymon Kessler kl. V b

 • III miejsce w biegu na 60 m - Wojciech Haniaczyk kl. V b
 • III miejsce w biegu na 60 m - Julian Radoń kl. IV a

 • III miejsce w rzucie piłką lekarską - Wiktoria Rząsa kl.IV b
 • III miejsce w skoku w dal - Gabriela Żurek kl. IV b • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2010/2011


  NAUKOWE  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - test ze znajomości mitologii
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Jan Nęciński kl.VI b


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY
  org. Centrum Edukacju Szkolnej

 • Wyróżnienie - Michał Górka kl.VI b
 • Wyróżnienie - Jerzy Skrobek kl.V
 • Wyróżnienie - Filip Szymeczko kl.IV b


  KONKURS "EKO I MY"
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • III miejsce - Jakub Jaroszyński kl.VI a
 • Wyróżnienie - Adam Mleczko kl.IV a


  OGÓLNOPOLDKI KONKURS PRZEDMIOTOWY EDI Z JĘZYKA POLSKIEGO
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Wyróżnienie - Wiktoria Bafia kl.VIa
 • Wyróżnienie - Sandra Gajoch kl.VI a
 • Wyróżnienie - Patrycja Motak kl.VI a


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - test ze znajomości twórczości J.H.Andersena
  org. DK.Podgórze

 • VII miejsce - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.III a
 • Wyróżnienie - Anna Pietrzykowska kl.III b
 • Wyróżnienie - Marta Czernecka kl.II a


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - test ze znajomości "Akademii pan Kleksa"
  org.DK Podgórze

 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.III a


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
  org. Uniwersytet Jagielloński

 • Nagroda Główna - Filip Jasionowicz kl.II b
 • Nagroda Główna - Mikołaj Bogucki kl.II a
 • Wyróżnienie - Maciej Biel kl.II b
 • Wyróżnienie - Zuzanna Chrzaścik kl.II b
 • Wyróżnienie - Barbara Dubis kl.II b
 • Wyróżnienie - Marta Czernecka kl.II a


  KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUREK"
  org.Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • Wynik: Bardzo dobry - Jakub Gliwa kl.II a
 • Wynik: Bardzo dobry - Paweł Ryś kl.II a


  ARTYSTYCZNE  VIII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
  org. Śródmiejski Ośrodek Kultury, Nowohuckie Centrum Kultury

 • I MIEJSCE - Szymon Turcza-Jurczyński

  VIII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - elimnacje dzielnicowe
  org. DK Podgórze

 • Laureat - Szymon Turcza-Jurczyński


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - przegląd inscenizacji
  org. DK Podgórze

 • III miejsce - "Kopciuszek" w wykonaniu kl.III a


  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski
  org. DK "Podgórze"

 • III Miejsce - Filip Szymeczko kl.IV b
 • III Miejsce - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Magdalena Musiał kl. V
 • Wyróżnienie - Jakub Chromy kl.IV b  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU
  org. DK "Podgórze"

  KATEGORIA: recytacja

 • I Miejsce - Szymon Turcza-Jurczyński kl.VI b
 • II Miejsce - Hubert Kessler kl.VI b

  KATEGORIA: inscenizacja

 • II Miejsce - "Przetarg na piramidy" w wykonaniu Koła Teatralnego


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Mimozami jesień się zaczyna"
  org. MDK "Dom Harcerza"

 • I miejsce - Nina Mazur kl.Ib
 • I miejsce - Kamil Dobosz kl. Ib
 • III miejsce - Igor Sadowski kl. Ib
 • III miejsce - Gabriela Kuras kl. Ib


  Maska karnawałowa - KONKURS PLASTYCZNY
  org. DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.II a
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl.II a


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
  org. DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl.Ib
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. Ib


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Dziewczynka z zapałkami i inne baśnie Andersena"
  org. CM im. H.Jordana

 • Nagroda - Igor Sadowski kl.Ib

  SPORTOWE  MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
  org. Szkoła Podstawowa nr 30

 • I miejsce drużyny dziewcząt
 • I miejsce drużyny chłopców


  TURNIEJ KOSZYKÓWKI
  org. MDK"Tygrysek"

 • I miejsce drużyny chłopców


  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
  org. MDK "Tygrysek"

 • I miejsce drużyny dziewcząt


  ZAWODY PŁYWACKIE
  org. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

 • I miejsce - Julian Radoń kl.III a


  MIĘDZYSZKOLNA LIGA SPORTOWA - KOSZYKÓWKA
  org.Rada Dzielnicy VIII

 • II miejsce reprezentacji dziewcząt


  NOWOROCZNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI
  org. Szkoła Podstawowa nr 30

 • I miejsce reprezentacji chłopców


  MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

  BIEG na 60 m

 • II miejsce - Antoni Suchanik kl.IV b
 • III miejsce - Maria Suchanik kl.V
 • III miejsce - Jan Nęciński kl.VI b

  RZUT PIŁKĄ LEKARSKA

 • III miejsce - Zuzanna Paluch kl.VI b


  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI w kategorii "SKRZATY"
  org. Akademia Tenisa

 • I miejsce - Julian Radoń kl.III a


 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2009/2010


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Mateusz Szpyrka z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Laureaci są zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej oraz mają prawo wyboru klasy profilowanej w dowolnym gimnazjum. Ucznia przygotowała pani Ewa Kamińska.

  Gratulacje!

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego:

 • Mateusz Szpyrka kl. VI b
 • Paweł Maj kl.VI b
  W etapie rejonowym brali udział: Mateusz Szpyrka, Paweł Maj i Daniel Pilarczyk.  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Mateusz Szpyrka z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Podwójne gratulacje : )

  W etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego brała udział Anna Job z kl.VI b.


  NAGRODĘ MARSZAŁKA WOJEWODZTWA KRAKOWSKIEGO za całokształt osiągnięć naukowych w roku szkolnym 2008/2009 otrzymał nasz absolwent TOMASZ KLEINER (obecnie uczeń Gimnazjum nr 2)

  NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA za tytuł laureata w Małopolskim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym (edycja 2008/09) otrzymał TOMASZ KLEINER.

  NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA za tytuł laureata w Małopolskim Konkursie Humanistycznym (edycja 2008/09) otrzymała KATARZYNA WALASZCZYK (obecnie uczennica Gimnazjum nr 2)


  Szkoła Podstawowa nr 30 Szkoła Podstawowa nr 30

  Na zdjęciach p.Krystyna Glanowska i z Kasią i Tomkiem podczasu uroczystości w Urzędzie Miasta oraz p.Ewa Kamińska.  KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2010" -
  org. Małopolskie Stowarzyszenie Matemtyczne KANGUR

 • LAUREAT - Mateusz Szpyrka kl.VI b
  Nagrodą dla Mateusza jest tygodniowy wyjazd zagraniczny w okresie wakacji.

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PINGWIN" -
  org. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • I miejsce Mateusz Szpyrka kl.VI b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY MULTITEST -
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • I miejsce - Mateusz Szpyrka kl.VI b
 • Wyróżnienie - Natalia Łach kl.VI b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST – JĘZYK POLSKI
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Wyróżnienie - Anna Job kl.VI b
 • Wyróżnienie - Joanna Witek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.Va

  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI- test z twórczości Andersena
  org. DK"POdgórze"

 • II miejsce - Marta Czernecka kl.Ia
 • III miejsce - Katarzyna Brudek kl.Ia
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl.Ia
 • Wyróżnienie - Jakub Gliwa kl.Ia

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.II a

 • IV miejsce - Szymon Kessler kl.III b  ARTYSTYCZNE  MAŁOPOLSKI WIOSENNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY - FORMY TEATRALNE
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego
  III MIEJSCE - Koło Teatralne SP 30

  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski z okazji 8 marca
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Hubert Kessler kl.V b
 • II MIEJSCE - Szymon Turcza-Jurczyński kl.Vb

  XVI KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.V a
  MIMOZAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA – konkurs plastyczny
  org. MDK"Dom Harcerza"

 • II miejsce - Ewa Mleczko kl. I a
 • III miejsce - Beata Majdak kl.III b


  OZDOBA ŚWIĄTECZNA – konkurs plastyczny (VI edycja)
  org. Dom Kultury "Podgórze"

  I miejsce - Jakub Dulian kl. III b

  DOM MOICH MARZEŃ – konkurs plastyczny
  org. Okręgowa Izba Architektów"

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.Ia
 • Wyróżnienie - Jakub Wagner kl. II b  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO I MY" - Kategoria: PEJZAŻ
  org. ZARZĄD DZIELNICY VIII

 • I miejsce - Bartosz Dudek kl.VI b
 • III miejsce - Joanna Witek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Daniel Pilarczyk kl. VI b
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.V a

  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO I MY" - Kategoria: MIKROFOTOGRAFIA

 • II miejsce - Hubert Kessler kl.V b

  BARWY JESIENI - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 36

 • III miejsce - Klaudia Mistarz kl.III b


  ANIOŁY I ANIOŁKI - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 89

 • II miejsce - Anna Kowalska - kl.III b
 • Wyróżnienie - Julia Sładek - kl.II a


  KOLOROWY ŚWIAT OWOCÓW I WARZYW - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 132 w Krakowie

 • Wyróżnienie - Dorota Kowalczuk kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Kornaś kl. Va
 • Wyróżnienie - Karolina Deleszkiewicz kl.III b
 • Wyróżnienie - Beata Majdak kl. III b
 • Wyróżnienie - Ewelina Miklas kl. I a
 • Wyróżnienie - Zuzanna Chrząścik kl. I b


  WIOSENNE KWIATY - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 97

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.I a


  SUKNIA PANI WIOSNY - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 26

 • Wyróżnienie - Nathali Samarappullige kl.III a


  MOJA MAMA JEST WSPANIAŁA - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 95

 • II MIEJSCE - Anna Pietrzykowska kl.II b
 • Wyróżnienie - Władysława Marażewska kl.II b
 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.I a  SPORTOWE  TENIS STOŁOWY - rozgrywki dzielnicowe
  org. - Zarząd Dzielnicy VIII

 • Mistrz Dzielnicy VIII - Patrycja Nowakowska kl. IV
 • Wicemistrz Dzielnicy VIII - Jan Nęciński kl.V b  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2008/2009


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Katarzyna Walaszczyk z kl.VI a została LAUREATKĄ konkursu, otrzymała VI LOKATĘ.

  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Tomasz Kleiner z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Laureaci są zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej oraz mają prawo wyboru klasy profilowanej w dowolnym gimnazjum. Uczniów przygotowały panie: Krystyna Glanowska, Ewa Kamińska, Ewa Miękina, Danuta NoworoL,

  Gratulacje!

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Humanistycznego:

 • KATARZYNA WALASZCZYK kl. VI a
 • TOMASZ KLEINER kl.VI b

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego:

 • KATARZYNA WALASZCZYK kl.VI A
 • TOMASZ KLEINER kl.VI b  III MIEJSCE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 30 W WYBORACH PODGÓRSKIEJ SZKOŁY ROKU 2008 - organizator - Dom Kultury "Podgórze"

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "MULTITEST" - organizator - Centrum Edukacji Szkolnej

  FINALIŚCI Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "MULTITEST":

 • II MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • III MIEJSCE BARTOSZ WODZIŃSKI kl.VIa
 • IV MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE PIOTR SZEWCZYK KL.IVa
 • WYRÓŻNIENIE ZUZANNA SZOPA KL.IVa  OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO "MULTITEST" - organizator - Centrum Edukacji Szkolnej

  FINALIŚCI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "MULTITEST":

 • WYRÓŻNIENIE KAROLINA ROMEK KL.Vb
 • WYRÓŻNIENIE TOMASZ KLEINER KL.VIb
 • WYRÓŻNIENIE BARTOSZ WODZIŃSKI KL.VIa
 • WYRÓŻNIENIE ANDRZEJ STÓS KL.VIa  MAŁOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY DLA DZIECI - "Małopolska dba o środowisko" organizator - Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego"

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Ekologicznego "Małopolska dba o środowisko":

 • NAGRODA - KATARZYNA ZIEMIAŃSKA KL.III
 • NAGRODA - MAGDALENA MUSIAŁ KL.III  VI EDYCJA KONKURSU "PODGÓRSKIE DYKTANDO" - organizator - Dom Kultury "Podgórze"

  FINALIŚCI Konkursu "Podgórskie Dyktando":

 • WYRÓŻNIENIE Bartosz Wodziński kl.VIa
 • WYRÓŻNIENIE Katarzyna Walaszczyk kl.VIa
 • WYRÓŻNIENIE Karolina Ożóg kl.VIa  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

  FINALIŚCI Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "OLIMPUS":

 • II MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • V MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.Vb  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO: "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

  FINALIŚCI Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Polskiego "OLIMPUS":

 • III MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.V b
 • IV MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • V MIEJSCE JAKUB KACZMARA kl.Vb

  KONKURS - Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy
  org. Rada i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki

 • III MIEJSCE zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Kleiner, Kamil Sokół

 • ARTYSTYCZNE  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Łukasz ŁężniaK kl.VI a
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.VI a
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.IV a  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Natalia Łach kl.V b
 • Wyróżnienie - Karolina Romek kl.V b

  MAŁOPOLSKIE KONFRONTACJE MUZYCZNE
  pod patronatem Kuratorium Oświaty

  I MIEJSCE - chór szkolny

  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY z okazji 30 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża
  org. SP 132

 • Nagroda - Dorota Kowalczuk kl.Vb
 • Nagroda - Monika Grzanka kl.VIb
 • Nagroda - Magdalena Musiał kl.III
 • Nagroda - Maria Suchanik kl. III
 • Nagroda - Jerzy Skrobek kl. III
 • Wyróżnienie - Antoni Jaroszyński kl.VIa
 • Wyróżnienie - Ewa Borodawka kl.VIa
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.Ia

  MAŁOPOLSKI KONKURS "Dom moich marzeń"
  org. Małopolska Izba Architektów

 • Nagroda - Julia Stós kl.III
 • Wyróżnienie - Katarzyna Ziemiańska kl.III

  VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT - "Człowiek opiekunem zwierząt"
  org. SP

 • I miejsce - Anna Czarnecka kl.Ia
 • Wyróżnienie - Magdalena Łatka kl.Ia

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "A ja mam psa"
  org.DK "Podgórze"

 • III miejsce - Weronika Wardeńska kl.I a


  KLASY I - III


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - konkurs wiedzy o J.CH. Andersenie i jego tworczośći
  org. DK "Podgórze"

 • II MIEJSCE - Stanisław Tarczoń kl.I a
 • IV MIEJSCE - Julia Sładek kl.I a


  SPORTOWE  TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ O MISTRZOSTWO DZIELNICY VIII
  oragnizator: SP 30

 • III MIEJSCE chłopców w grupie wiekowej klas trzecich i czwartych

  TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. finałów: SP 30

 • Drużyna chłopców w składzie: A.Jaroszyńki, P.Paleńko, P.Bogusz, K.Giemza zdobyła tytuł MISTRZA DZIELNICY. W zawodach startowało 12 szkół.


  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2007/2008


  CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

  został przyznany naszej placówce w październiku 2007 r. - to nasz kolejny ważny sukces.
  NAUKOWE
  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  FINALISTKI Małopolskiego Konkursu Humanistycznego:

 • SARA URBAŃSKA kl. VI b
 • AGNIESZKA WODZIŃSKA kl.VI b

  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego:

 • JACEK BURYS kl.VI b
 • TOMASZ KLEINER kl.V b


  KONKURS POETYCKI "Walentynki"
  org. DK"Podgórze" - filia Soboniowice

 • I MIEJSCE - Sara Urbańska kl.VI b
  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: wiedza
  org. DK "Podgórze"

 • X miejsce - Sara Urbańska kl.VI b


  KONKURS HISTORYCZNY "Od Wiślan do Kazimierza Wielkiego; dzieje Wzgórza Wawelskiego od wieku IX do roku 1370"
  org.Dział Oświatowy Zamku Królewskiego na Wawelu i Podgórska Biblioteka Publiczna

 • II Miejsce - zespół w składzie:Katarzyna Walaszczyk, Rafał Rak, Bartosz Wodziński
 • Wyróżnienie - zespół w składzie: Kamil Kozłowski, Damian Niepsuj, Łukasz Łężniak

  OMNIBUS 2008 z języka polskiego
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • I MIEJSCE w Małopolsce (III miejsce w kraju) - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • II MIEJSCE W Małopolsce (X miejsce w kraju) - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  MULTITEST z języka polskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Laureat - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • Laureat - Natalia Łach kl.IV b
 • Laureat - Julia Sokół kl.IV b
 • Laureat - Paweł Maj kl.IV a
 • Laureat - Piotr Matejek kl.IV a
 • Laureat - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Laureat - Agnieszka Wodzińska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl.IV b
 • Wyróżnienie - Dominik Chrząścik kl.IV a
 • wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • Wyróżnienie - Antoni Radoń kl.V b

  KONKURS LITERACKO - DZIENNIKARSKI - "Moje wakacje"
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Rafał Rak kl.V a
 • Wyróżnienie - Aleksandra Pióro kl.VI b

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego
  sesja wiosenna 2007/08

 • VI miejsce - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • VIII miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • IX miejsce - Anna Golonka kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • X miejsce - Klaudia Seweryn kl.V a

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego
  sesja zimowa 2008

 • I MIEJSCE - Tomasz KLeiner kl.V b
 • II MIEJSCE - Łukasz Łężniak kl.V a
 • III MIEJSCE - Karolina Romek kl.IV b
 • IV miejsce - Natalia Łach kl.IV b
 • V miejsce - Joanna Witek kl.IV b
 • VIII miejsce - Agnieszka Wodzińska kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • X miejsce - Anna Golonka kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b

  ALFIK HUMANISTYCZNY
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • Lokata bardzo dobra - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Lokata bardzo dobra - Aleksandra Braska kl.VI b
 • Lokata bardzo dobra - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Lokata bardzo dobra - Karolina Romek kl.IV b
 • Lokata bardzo dobra - Joanna Witek kl.IV b
 • Lokata bardzo dobra - Natalia Łach kl.Iv b
 • Lokata III - Paweł Brewczyński kl.VI b
 • Lokata III - Anna Job kl.IV b

  PINGWIN 2007 - język polski
  org. Ogólnopolakie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • V miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • V miejsce - Anna Golonka kl.VIb
 • V miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • V miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b

  Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy MIX
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • I MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.V b
 • VI miejsce - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • IX miejsce - Jacek Burys kl.VI a
 • X miejsce - Błażej Kowalski kl.IV b

  KRAKOWSKA MATEMATYKA 2008
  org.Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl. V b

  Ogólnopolski Konkurs MAT 2008
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • II lokata - Jacek Burys kl.VI a
 • II lokata - Tomasz Kleiner kl.V b
 • III lokata - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki
  sesja wiosenna 2007/08

 • III MIEJSCE - Tomasz Kleiner
 • IV MIEJSCE - Jacek Burys
 • V miejsce - Mateusz Szpyrka

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki
  sesja zimowa 2007/08

 • I MIEJSCE - Jacek Burys kl.VI a
 • III MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.V b
 • III MIEJSCE - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  TEST MATEMATYKA PLUS 8
  Edycja Oxford Educational

 • Laureat I stopnia - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat I stopnia - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • Laureat II stopnia - Jacek Burys kl. VI a
 • Laureat IV stopnia - Daniel Pilarczyk kl.IV b
 • Laureat IV stopnia - Jan Nęciński kl.III b
 • Laureat V stopnia - Paweł Brewczyński kl.VI b
 • Laureat V stopnia - Sara Urbańska kl.VI b
 • Laureat V stopnia - Paweł Maj kl.IV b

  PINGWIN 2007 - matematyka
  org. Ogólnopolakie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • I MIEJSCE - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • I MIEJSCE - Jacek Burys kl.VI a
 • Wyróżnienie - Tomasz Kliener kl.Vb
 • Wyróżnienie - Błażej Kowalski kl.IV b

  MULTITEST z matematyki
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • LAUREAT - Mateusz Szpyrka kl.IV b - I miejsce w Polsce
 • Laureat - Jacek Burys kl.VI a
 • Laureat - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat - Daniel Pilarczyk kl.IV b
 • Wyróżnienie - Błażej Kowalski kl.IV b

  TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ - "Parki narodowe Polski"
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • III miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.V a

  TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ - "Czy lasy muszą zginąć?"
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Sara Urbańska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Kamil Kozłowski kl.VI a

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody
  sesja wiosenna 2007/08

 • VI miejsce - Mateusz Szpyrka
 • VI miejsce - Daniel Pilarczyk
 • VIII miejsce - Tomasz Kleiner


  ARTYSTYCZNE  XVI MAŁOPOLSKIE SPOTKANIA TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH
  org. MDK im.Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - KOŁO TEATRALNE za przedstawienie "Pan Twardowski"

  POEZJA KOBIET - KONKURS RECYTATORSKI
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • III MIEJSCE - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Łukasz Łężniak kl.V a
 • Wyróżnienie - Taiga Kuśmider kl.VI b
 • Wyróżnienie - Sara Urbańska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl.IV b

  SIÓDME NIEBO - KONKURS RECYTATORSKI
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • II MIEJSCE - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Kamil Kozłowski kl.VI a

  POETYCKIE WALENTYNKI - KONKURS RECYTATORSKI
  org. DK "Podgórze" - filia Soboniowicze

 • I MIEJSCE - Sara Urbańska kl.VI b  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • LAUREAT - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Franciszek Kubis kl.VI a


  PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PRZEDSTAWIEŃ BOŻONARODZENIOWYCH "Hej, wesoła nowina"
  org. przez DK"Podgórze

 • WYRÓŻNIENIE dla chóru szkolnego


  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Psie smutki"
  org.DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Kornelia Kuśmider kl.0

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Kaczka Dziwaczka"
  org.DK "Podgórze"

 • I miejsce - Antoni Suchanik kl.I b
 • II miejsce - Aleksandra Opozda kl.II
 • III miejsce - Karolina Nieć kl. 0
 • Wyróżnienie - Paulina Bębenek kl.0
 • Wyróżnienie - Maciej Walaszczyk kl.0

  KONKURS PLASTYCZNY "Mimozami jesień się zaczyna"
  org.MDK "Dom Harcerza"

 • III miejsce - Beata Majdak kl.I b  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2006/2007


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
  pod patronatem Kuratorium Oświaty

 • FINALISTA - Marek Siwek z kl.VI b
 • FINALISTA - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b

  DYKTANDO 2007 - DK "Podgórze"
  konkurs ortograficzny dla szkół dzielnicy Podgórze

 • Adam Szaszkiewicz - III lokata (42/45 p.)
 • Marek Siwek - V lokata (40/45 p.)
 • Agnieszka Wodzińska - VI lokata (39/45 p.)  XIV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - Marek Siwek z kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Joanna Seraphim z kl.VI b

  IV WIOSENNE ZMAGANIA Z JĘZYKIEM POLSKIM
  org. Dom Kultury "Podgórze"

  klasy szóste:

 • II MIEJSCE - Marek Siwek
 • III MIEJSCE - Adam Szaszkiewicz
  klasy piąte:
 • Wyróżnienie - Ada Frankowska kl.V b
  klasy czwarte:
 • II MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • Wyróżnienie - Bartosz Wodziński kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY "MIX"
  org. Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • LAUREAT - Adam Szaszkiewicz kl. VI b
 • LAUREAT - Paulina Biedrzyńska kl. VI c
 • LAUREAT - Maciej Dudek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Marek Siwek kl. VI b
 • Wyróżnienie - Eryka Żmuda kl. VI c

  OMNIBUS 2007 - język polski
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • I MIEJSCE w Małopolsce, IV MIEJSCE w Polsce - Tomasz Kleiner kl.IV b - Nagrodą dla Tomka jest wakacyjny obóz konny.
 • II lokata - Marek Siwek kl.VI b
 • II lokata - Eryka Żmuda kl.VI c
 • III lokata - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • III lokata - Jan Lejczak kl.VI b
 • III lokata - Paulina Biedrzyńska kl. VI c

  MULTITEST z języka polskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • LAUREAT - Marek Siwek z kl.VI b
 • LAUREAT - Kamil Bujnowicz z kl.VI b
 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk z kl.IV a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner z kl.IV b
 • Wyróżnienie - Małgorzata Tkaczyk z kl.V a
 • Wyróżnienie - Łukasz Łężniak z kl.IV a
 • Wyróżnienie - Klaudia Seweryn z kl.IV a
 • Wyróżnienie - Bartosz Wodziński z kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PANDA"
  Język polski

 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b (III miejsce)
 • Wyróżnienie - Antoni Radoń kl.IV b(VII miejsce)
 • Wyróżnienie - Agnieszka Wodzińska kl.V b (IX miejsce)
 • Wyróżnienie - Aleksandra Braska kl.V b (IX miejsce)

  KONKURS ECE LIDER - język angielski
  org. Europejskie Centrum Edukacyjne

 • I miejsce - Julia Sokół kl. III b

  MULTITEST z języka angielskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej.

 • LAUREAT - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Świeży kl.VI b
 • Wyróżnienie - Mateusz Sokół z kl.VI b

  KRAKOWSKA MATEMATYKA, czyli 750 lat lokacji miasta
  konkurs matematyczny

 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PANDA"
  Matematyka

 • LAUREAT - Jacek Burys kl. V a (III miejsce)
 • Wyróżnienie - Tomasz Kleiner kl.IV b (VII miejsce)
 • Wyróżnienie - Adam Szaszkiewicz kl.VI v (IX miejsce)

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY "MIX"
  org. Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 • I MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • II MIEJSCE - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • Wyróżnieie - Adam Szaszkiewicz kl. VI b
 • Wyróżnienie - Paweł Bobołowicz kl. VI b

  KONKURS ECE LIDER - matematyka
  org. Europejskie Centrum Edukacyjne

 • III miejsce - Jacek Burys kl.V a

  KWADRATURA KOŁA - Matematyczne Mistrzostwa Polski
  org. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Ścieżki Nieskończności"

 • VI miejsce w kraju, II miejsce w województwie - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • IV miejsce w województwie - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • III miejsce w powiecie, IV miejsce w województwie - Igor Strzyżewski kl.II b
 • V miejsce w powiecie - Rafał Rak kl.IV a
 • VI miejsce w powiecie - Paweł Maj kl.III a
 • IX miejsce w powiecie - Dominik Chrząścik kl.IIIa
 • X miejsce w powiecie - Konrad Menzel kl. V b

  OLIMPUS MATEMATYKA

 • I miejsce - Jacek Burys kl.V a
 • III mijesce - Tomasz Kleiner kl. IV b

  TEST MATEMATYKA PLUS

 • Laureat I stopnia - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • Laureat I stopnia - Tomasz Kleiner kl. IV b
 • Laureat III stopnia - Bartosz Wodziński kl. IV a
 • Laureat IV stopnia - Katarzyna Walaszczyk kl. IV a
 • Laureat V stopnia - Rafał Rak kl. IV a

  KONKURS ZE ZNAJOMOŚCI BAŚNi ANDERSENA
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Szymon Szczechowicz kl.III b
 • VI miejsce - Marcin Smoleń kl.III b
 • VIII miejsce - Maria Suchanik kl.I
 • IX miejsce - Anna Szklener kl.I
 • Wyróżnienie - Klaudia Liberda kl.II b
 • Wyróżnienie - Julia Sokół kl. III b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl. III b


  ARTYSTYCZNE

  MAŁOPOLSKIE KONFRONTACJE MUZYCZNE MŁODZIEŻY
  org.przez Młodzieżowy Dom Kultury im.św.Jadwigi
  pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • I MIEJSCE zajął chór szkolny pod dyrekcją p.Mirosławy Szutowskiej

  POEZJA POLSKA XX w. - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE - Eryka Żmuda kl.VI c
 • WYRÓŻNIENIE - Marek Siwek kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Łukasz Łężniak kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
  „W Polsce bije serce świata” – A czy twoje serce bije dla Polski?
  org. Ministerstwo Edukacji Narodowej

 • Inscenizacja Koła Teatralnego „O rozmarynie i nocy listopadowej” uzyskała rekomendację Małopolskiego Kuratorium Oświaty do:
  ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO w kategorii: PROJEKT – PRZEDSIĘWZIĘCIE

 • W etapie ogólnopolskim zespół został LAUREATEM NAGRODY za PROJEKT-PRZEDSIĘWZIĘCIE

  IV KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje dzielnicowe

 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Grabowska kl.V b

  POEZJA OBCOJĘZYCZNA XIX w - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Paulina Murzyn kl.V b
 • Wyróżnienie - Aleksandra Braska kl.V b
 • Wyróżnienie - Franciszek Kubis kl.V a  BOGINIE, NIMFY, ZIEMIANKI - KOBIETY ANTYKU - KONKURS PLASTYCZNY - DK "Podgórze"

 • II MIEJSCE - Anna Świeży kl.VI b

  PROZA I POEZJA ANTYKU - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Braska kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Grabowska kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE - Joanna Seraphim kl. VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Sebastian Hajduk kl. VI b

  KONKURS PLASTYCZNY "Legendy krakowskie" org. Młodzieżowy Dom Kultury "MDK na 102"

 • I MIEJSCE - Aleksandra Braska z kl.V b zobacz >>

  KONKURS PLASTYCZNY "750 lat lokacji Krakowa"
  org.Klub Kultury ISKIERKA

 • I MIEJSCE - Krzysztof Bajor kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Biedrzyńska kl.VI c

  KONKURS PLASTYCZNY "Maska tradycyjna i współczesna"
  Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"

 • III MIEJSCE - Karolina Kapera kl.VI c

  X FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ w Orawie

 • I MIEJSCE - Schola "Cantate Deo" (w kategorii zespołów dziecięcych)

  KONKURS FOTOGRAFICZNY "Mój przyjaciel zwierz - portret osobisty"
  org. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. Jana Pawła II

 • II MIEJSCE - Jędrzej Ruta z kl.II b

  KONKURS PLASTYCZNY "Dzieci w lesie"
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • IV MIEJSCE - Anna Job kl.III b

  KONKURS PLASTYCZNY „Mimozami jesień się zaczyna”
  org. MDK „Dom Harcerza”.

 • I MIEJSCE - Daniel Pilarczyk z kl.III a (w kategorii prac przestrzennych)
 • II miejsce - Klaudia Seweryn z kl.IV a (w kategorii prac płaskich)

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Dyzio Marzyciel"
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Daniel Pilarczyk z kl.III a
 • IV miejsce - Kalina Kaczmarska z kl.III a
 • Wyróżnienie - Karol Serafin kl.III a
 • Wyróżnienie - Adrian Zabagło kl. I

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Lokomotywa"
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Michał Kapera z kl.III a
 • IV miejsce - Kalina Kaczmarska z kl.III a
 • Wyróżnienie - Dominik Chrząścik z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Pan Hilary"
  org. DK "Podgórze"

 • I miejsce - Adrian Zabagło z kl.I a

  KONKURS PLASTYCZNY "Wiedźmy i wiedźminki"
  org. MDK im. K.I. Gałczyńskiego

 • Nagroda - Daniel Pilarczyk kl. III a
 • Wyróżnienie - Małgorzata Zimocha kl. III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Kasztanoludki i inne jesienne stworki"
  org. MDK im. K.I. Gałczyńskiego

 • Nagroda - Dominik Chrząścik z kl.III a
 • Nagroda - Dawid Jedynak z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Zwierzęta naszych pól"
  org. SOSW "Zamojski"

 • Nagroda - Dawid Jedynak z kl.III a
 • Nagroda - Daniel Pilarczyk z kl.III a
 • Wyróżnienie - Bartłomiej Kisiel z kl.III a
 • Wyróżnienie - Paweł Maj z kl.III a
 • Wyróżnienie - Małgorzata Zimocha z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Jesień w moim mieście"
  org. Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy".

 • Nagroda - Magdalena Musiał z kl.I

  KONKURS NA MASKĘ KARNAWAŁOWĄ
  org. Samorządowe Przedszkole nr 2

 • Wyróżnienie - Magdalena Musiał kl.I
 • Wyróżnienie - Wiktoria Bafia kl.II a
 • Wyróżnienie - Joanna Witek kl.III b  RÓŻNE  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKOWSKI "Prawo i my"
  org. Urząd Miasta

 • VI MIEJSCE drużyny z kl.VI b (J.Gogol, M.Siwek, M.Sokół, P.Oliwa)

  15 września... nasz pierwszy sukces!

 • III MIEJSCE drużyny szkolnej (kl.VI b pod opieką p. Ewy Kamińskiej) w tradycyjnym konkursie na PODGÓRSKĄ SZKOŁĘ ROKU organizowanym przez DK"Podgórze".  SPORTOWE • III miejsce chłopców w halowej piłce nożnej o mistrzostwo Dzielnicy VIII.

 • II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Dzielnicy VIII

 • II miejsce dziewcząt w unihoku w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy VIII

 • II miejsce chłopców w unihoku w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy VIII


  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2005/2006  Ogromnym sukcesem naszej społeczności jest uzyskanie kuratoryjnego

  CERTYFIKATU SZKOŁY WYRÓŻNIONEJ ZA WYCHOWANIE


  dyplom CERTYFIKAT

  NAUKOWE
  Zobacz również...

  Nasze sukcesy - rok szkolny 2006/07... do 2012/13
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2005/06
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2004/05
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2003/04
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2002/03 • Szkoła Podsta