SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

Szkolne Koło Sportowe prowadzone obecnie przez nauczyciela kultury fizycznej p. Zygmunta Dutkiewicza ma długie tradycje. Wcześniej Kołem opiekował się p. Marian Rataj; młodzi sportowcy zdobywali wtedy medale i puchary w piłce ręcznej oraz w lekkiej atletyce. Obecny opiekun prowadzi zajęcia od 25 lat. Pod jego kierunkiem zawodnicy zrzeszeni są w trzech sekcjach specjalistycznych:

W ciągu ostatnich pięciu lat działalności Koła uczniowie indywidualnie i zespołowo zajmowali pierwsze miejsca w międzyszkolnych zawodach w tenisie stołowym, piłce nożnej oraz innych dyscyplinach. Nasza drużyna piłkarska "Quo vadis" (na zdjęciu) zajmuje czołowe miejsca w dzielnicowych rozgrywkach.Uwaga! W piłkę nożną grają taże dziewczyny!

Szkoła Podstawowa nr 30 - Kraków