NAUCZYCIELE


  mgr Joanna Arciszewska   język angielski   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. V b
  mgr Katarzyna Bil   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   wsp. kl. 0
  mgr Małgorzata Gofroń   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. II a
  mgr Elżbieta Cholewiak   logopeda   nauczyciel kontraktowy
  mgr Agnieszka Cyankiewicz   świetlica   nauczyciel mianowany
  mgr Elżbieta Czepiel   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   Wicedyr. wsp. kl. IV a
  mgr Magdalena Dąbek   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel kontraktowy   wych. kl. I b
  mgr Danuta Dobosz   informatyka   nauczyciel
  mgr Zygmunt Dutkiewicz   urlop roczny   nauczyciel dyplomowany
  mgr Dominika Gałysa   urlop wychowawczy   nauczyciel kontraktowy
  mgr Marta Garbacik   chemia   nauczyciel
  mgr Krystyna Glanowska   język polski   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. VI b
  mgr Małgorzata Gofroń   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. II a
  mgr Angelika Góra   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel mianowany   wych. kl. III b
  mgr Krystyna Gubernat   biblioteka   nauczyciel dyplomowany
  mgr Dorota Kaja   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. I b
  mgr Ewa Kamińska   biologia, przyroda   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. VIII b
  mgr Adrian Karkowski   historia   nauczyciel mianowany   wych. kl. VI b
  mgr Agata Kawęska   język angielski   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. IV a
  mgr Marta Kidoń   język polski   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. VIII a
  mgr Barbara Kozłowska   świetlica   nauczyciel kontraktowy
  mgr Jadwiga Koźmińska   wychowanie fizyczne   nauczyciel WICEDYREKTOR
  mgr Teresa Kunicka   matematyka, informatyka   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. VII a
  mgr Bożena Księska   plastyka   nauczyciel
  mgr Barbara Madeja   wdż   nauczyciel dyplomowany
  mgr Anna Michalik   świetlica   nauczyciel dyplomowany
  mgr Anna Miśkowiak   pedagog specjalny   nauczyciel kontraktowy   wych. kl. IV b
  mgr Beata Mitka   urlop wychowawczy   nauczyciel kontraktowy
  mgr A.Moroz   język angielski   nauczyciel
  mgr Aneta Mroczek   świetlica   nauczyciel kontraktowy
  mgr Aleksander Muzyk   wychowanie fizyczne   nauczyciel dyplomowany
  mgr Ewa Mytnik   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. III b
  mgr Barbara Nowak   edukacja wczesnoszkolna   nauczyciel mianowany   wych. kl. III a
  mgr Mirosław Maroń   fizyka   nauczyciel
  mgr Anna Omar   geografia   nauczyciel kontraktowy
  mgr Maciej Pałczyński   muzyka   nauczyciel dyplomowany
  mgr Jolanta Pawlus   religia   nauczyciel dyplomowany
  mgr Katarzyna Pawłowska   urlop roczny   nauczyciel dyplomowany
  mgr Alicja Per   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   wsp. kl. III a
  mgr Kamila Półtorak   urlop wychowawczy   nauczyciel kontraktowy   wych. kl. 0
  mgr Jadwiga Rak   edukacja przedszkolna   nauczyciel kontraktowy
  mgr Monika Rochowiak   religia   nauczyciel dyplomowany
  mgr Teresa Rokosz   pedagog specjalny   nauczyciel mianowany   wsp. kl. VI a
  mgr Kinga Suchoń   j. hiszpański   nauczyciel
  mgr Mirela Rubin-Lorek   język polski   nauczyciel dyplomowany   wych. kl. IV
  mgr Anna Rubiś   psycholog   nauczyciel kontraktowy
  mgr Kamila Szadkowska   urlop roczny   nauczyciel kontraktowy
  mgr Jacek Szarek   urlop roczny   nauczyciel dyplomowany   DYREKTOR
  mgr Kinga Szewczyk   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   wsp. kl. VII a
  mgr Agnieszka Szmyd   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   wsp. kl. VIII a
  mgr Joanna Ścipień   pedagog specjalny   nauczyciel mianowany   wsp. kl. 0
  lic. Małgorzata Świtalska   język angielski   nauczyciel kontraktowy   wych. kl. V a
  lic. Agnieszka Wojtowicz   matematyka   nauczyciel kontraktowy   wych kl. VI a
  mgr Joanna Trzos   wychowanie fizyczne   nauczyciel
  mgr Ewa Zarzycka   pedagog   nauczyciel dyplomowany
  mgr Mariola Ziółko   pedagog specjalny   nauczyciel dyplomowany   wsp. kl. V a
Uwaga

Informację o nauczycielach uczących w poszczególnych klasach można znaleźć w podziale godzin.
PODZIAŁ GODZIN rok 2017/18 - pobierz




Szkoła Podstawowa nr 30 - Kraków