Kochana Moja Szkoło!!!

Dzisiaj dobiegł końca jeszcze jeden rok szkolny - szczególny rok, kiedy zakończyliśmy naszą naukę w szkole podstawowej. Szkoda, że ten ostatni rok minął tak szybko! Mam nadzieję, że wiele osób nie zapomni Trzydziestki - niektórzy będą ją mijać w drodze do nowej szkoły. Te sześć lat, a właściwie ostatnie trzy były naprawdę cudowne - do tego przyczyniło się w dużej mierze (nadal) NASZE Koło Teatralne. Dzięki tej szkole mogłam rozwijać swoje zainteresowania, porozmawiać na tematy, które mnie interesują. Może jeszcze nie teraz, ale na pewno docenimy czas spędzony w szkole podstawowej - przecież tu uczyliśmy się, jak poznawać nowych ludzi, jak szukać przyjaciół, tu uczyliśmy się stawiać pierwsze kroki w nauce - tu zdobyliśmy pierwsze wykształcenie. Nauczyłam się odpowiedzialności za to, co robię i za to, co mówię - mam nadzieję, że wszyscy będą mnie miło wspominać.

DZIĘKUJĘ przede wszystkim p. Gubernat i p. Glanowskiej za cierpliwość i wytrzymałość oraz za ciepło, którym obdarzały mnie zawsze - a zwłaszcza w chwilach zwątpienia, czyli w momentach największych sukcesów Mieszka S. ...

DZIĘKUJĘ Pani Dyrektor za pracę i trud włożony w poznawanie uczniów i ich pasji, bo właśnie tacy nauczyciele są wspaniali - ci, którzy przeniknęli serca swoich podopiecznych.

DZIĘKUJĘ Pani Noworol za cierpliwość, która była widoczna na każdym ZDW - za to, że mogliśmy poprawiać nawet kilka razy kartkówki i sprawdziany z wyrażeń algebraicznych, jednostek, procentów i geometrii.

DZIĘKUJĘ Pani Kamińskiej, która chciała w nas obudzić zmysły prawdziwego przyrodnika.

DZIĘKUJĘ Pani Balon, która była zawsze z nami - chciała nam przekazać treści Ewangelii i pokazać, co możemy zdziałać Wiarą.

DZIĘKUJĘ Pani Kawęskiej, która nauczyła nas języka angielskiego oraz na każdej godzinie wychowawczej - WYCHOWYWAŁA nieujarzmioną klasę VI B.

DZIĘKUJĘ Pani Brożek za to, że pokazała nam, ile pracy możemy wykonać z pomocą komputera.

DZIĘKUJĘ Pani Nowakowskiej, która chciała pobudzić w nas te zmysły, dzięki którym poznajemy piękno architektury i malarstwa.

DZIĘKUJĘ Panu Baranowi za to, że zaczął częściej sprawdzać naszą wiedzę w praktyce - kartkóweczki, z których oceny nie zawsze dawały powody do dumy, ale motywowały do nauki.

DZIĘKUJĘ Panu Zygmuntowi, który zawsze chętnie wyjaśniał nam, na czym polegają różne dyscypliny sportowe - często w praktyce.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, z którymi pracowaliśmy i którzy mieli nawet najmniejszy wkład w nasze wychowanie.

DZIĘKUJĘ!

Weronika Kuśmider - (niestety) już absolwentka SP30.