| AKTUALNOŚCI | KONTAKT | TERMINARZ | OFERTA |

Prosimy o Państwa głosy :)

GŁOSUJ

Program obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości w roku 2018

Warsztaty teatralne dla klas IV i V

W czwartek 4 października br. w godz.8.00 - 13.00 organizujemy bezpłatne, całodzienne warsztaty teatralne w Teatrze Praska 52. Warsztaty prowadzą profesjonalni aktorzy i reżyserzy Studio Dono; Agnieszka Frolich i Jonathan Frolich. Zapraszamy zainteresowanych i chętnych uczniów lubiących zabawę w teatr - ilość miejsc ograniczona.

szczegóły dla zainteresowanych

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej

Miło nam poinformować, że Bartosz Brzuchacz zajął I MIEJSCE w młodszej kategorii wiekowej (13 - 17 lat). Konkurs był dwuetapowy: do finału zakwalifikowano 12 uczestników w różnych regionów Polski, a nagrodzono 3 osoby. Koncert laureatów odbył się 17 czerwca w "Piwnicy pod Baranami". Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej ma na celu propagowanie dorobku muzycznego związanego z Krakowem oraz krakowskimi artystami. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Artystyczna Cantito. Główni partnerzy to "Piwnica pod Baranami" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, który wspiera także wykonawców niepełnosprawnych.

Na zdjęciu Barbara Stępniak Wilk - członek jury w otoczeniu młodych artystów amatorów - "Piwnica pod Baranami".

„Bądźmy razem w walce o czyste powietrze dla Krakowa”

Zbiórka makulatury

Nasza szkoła prowadzi zbiórkę makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka pod hasłem "Przywróćmy dzieciom uśmiech". Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w domach. Mechanizm akcji jest niezwykle prosty. Uczniowie w trakcie roku szkolnego przynoszą do szkoły: gazety, czasopisma, zużyte zeszyty i luźne kartki papieu. Makulaturę należy zważyć, dobrze związać w paczkę (opisaną: imię i nazwisko ucznia, klasa, wychowawca, ilość w kg i data), a następnie złożyć w podziemiach szkoły. W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorami akcji - Kamilą Półtorak i Magdaleną Dąbek.

Obiady

Akademia Młodego Krakowianina

Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu Akademia Młodego Krakowianina. Jest to projekt pilotażowy, skierowany do uczniów szkół podstawowych. W tym roku weźmie w nim udział 20 szkół rozmieszczonych w czterech dawnych dzielnicach Krakowa: Śródmieściu, Krowodrzy, Podgórzu i Nowej Hucie. W programie wezmą udział klasy drugie i trzecie.

Celem Akademii jest edukowanie dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie ekologii, bezpieczeństwa oraz tematyce związanej z funkcjonowaniem miasta jako nowoczesnej metropolii. Do projektu włączyli się: Krakowski Holding Komunalny S.A. – Ekospalarnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Straż Miejska, Zarząd Zieleni Miejskiej, Agencja Rozwoju Miasta/TAURON Arena Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Zarząd Infrastruktury Sportowej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

Dla obcokrajowców