JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK ANGIELSKI - Nauka języka angielskiego odbywa się w wymiarze 3 godzin tygodniowo. Oprócz standardowych 2 lekcji oferujemy dodatkową godzinę, dzięki której przyswajanie języka obcego staje się szybsze i łatwiejsze.

Pomagamy dzieciom uczyć się odpowiedzialnie, samodzielnie i świadomie. Aby osiągnąć ten cel i sprostać wielorakim potrzebom poszczególnych uczniów, wprowadzamy na zajęciach zróżnicowane formy pracy. Obok tradycyjnej nauki z wykorzystaniem podręcznika sięgamy po elementy dramy, śpiewu i tańca. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak DVD, programy komputerowe i gry edukacyjne, tablice interaktywne.

Wprowadzamy aspekty społeczno-kulturowe, wzbudzające zainteresowanie kulturą i zwyczajami krajów anglosaskich. Dzieci poznają życie codzienne rówieśników z innych krajów i mają możliwość porównać je z własnymi doświadczeniami.

Zajęcia dodatkowe - pobierz opis

Przedstawienie "Puss in Boots" przygotowane przez kl. III b pod kierunkiem p. Agaty Kawęskiej - czerwiec 2015.

Szkoła Podstawowa nr 30 - Kraków