Rekrutacja 2019/2020

Zapisy do samorządowych szkół prowadzone są w dniach 1 marca – 29 marca 2019 r. Szczegółowe zasady rekrutacji dostępne są w Portalu edukacyjnym. Planujemy otwarcie dwóch oddziałów klasy pierwszej (ogólnodostępny i integracyjny) oraz jednego przedszkolnego – integracyjnego. Ze względu na bariery architektoniczne nie mamy możliwości przyjęcia dzieci na wózkach.

Zapraszamy:

• dzieci do oddziału przedszkolnego („zerówki”) urodzone w roku 2012, również dzieci do integracji.
  • dzieci do klasy pierwszej urodzone w roku 2011, również dzieci do integracji

Proces rekrutacji

Zapisu do I klasy dokonuje się poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. Wydrukowany i podpisany formularz należy przynieść do sekretariatu szkoły. Formularz można będzie otrzymać w szkole i wypełnić ręcznie. Sekretariat szkoły znajduje się na I piętrze w budydnku przy ul. Konfederackiej 12 – pierwsze piętro, pokój 106 – czynny jest w godz. 9.00 – 14.00 codziennie z wyjątkiem czwartku.

Przydatne linki:

Szkoła w liczbach

Liczba oddziałów
Oddziałów integracyjnych
Oddział przedszkolny
Średnia ilość dzieci w klasie
Zatrudnionych nauczycieli
Sal lekcyjnych