Miło nam poinformować o sukcesie sportowym ucznia klasy V b Bernarda Nareckiego. Bernard uczestniczył w zawodach biegowych „Family Run” organizowanych przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy w sobotę 25 maja na Błoniach. Wystąpił jako uczeń Szkoły Podstawowej nr 30 i w swojej kategorii wiekowej (Mustangi) w biegu na dystansie 1600 metrów zajął II miejsce. Gratulujemy!

Rodzinne bieganie w postaci biegów mamy, taty oraz dzieci na różnych dystansach dostosowanych do wieku, gry i zabawy dla całych rodzin – to oferta, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. W poprzednich edycjach na starcie stawało ponad 700 osób. W trakcie biegów są zorganizowane imprezy towarzyszące (gra terenowa, symultana szachowa, różnorodne gry i zabawy).

W tym roku gra terenowa „Tajemnice Zwierzyńca” pozwoliła uczestnikom odkryć niejedną zagadkę krakowskich Błoń. W trakcie trwania imprezy Krzysztof Fijałkowski zaprosił uczestników na niespodziankę sceniczną „Zaułka animacji” – pełen magii spektakl w unikatowej formie teatralnej.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale i koszulki. Organizatorzy zapewnili napoje, owoce i drobny posiłek energetyczny. Dla zwycięzców oczywiście nagrody.    

Joanna Arciszewska

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała p. dyrektor Elżbieta Czepiel.

Podręczniki

Nowe podręczniki dla klas trzecich, szóstych oraz V a będą wydawane w terminie uzgodnionym z wychowawcami klas – po wykonaniu niezbędnych czynności księgowych oraz uzupełnieniu ewidencji bibliotecznej.