Zakończenie roku szkolnego odbędzie 25 czerwca dla wszystkich klas w budynku przy ul. Konfederackiej. Najpierw w podwyższonych warunkach bezpieczeństwa epidemicznego (mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów) planujemy krótkie spotkanie w dużej sali gimnastycznej w małych grupach; następnie uczniowie udadzą się do klas z wychowawcami.

Harmonogram:

• klasy 0 – II godz. 8.30
  • klasy III – IV godz. 9.45
  • klasy V – VI godz. 11.00
  • klasy VII – VIII godz. 11.45

Uwzględniając prośby Rodziców, umożliwiamy wejście do sali gimnastycznej jednej osoby dorosłej na jedno dziecko (lub rodzeństwo), ale tylko podczas spotkania klas młodszych – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych. Zdjęcia można wykonać na zewnątrz szkoły (boisko szkolne, teren zielony).