Zakończenie roku szkolnego odbędzie 25 czerwca dla wszystkich klas w budynku przy ul. Konfederackiej. Najpierw w podwyższonych warunkach bezpieczeństwa epidemicznego (mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów) planujemy krótkie spotkanie w dużej sali gimnastycznej w małych grupach; następnie uczniowie udadzą się do klas z wychowawcami.

Harmonogram:

  • klasy 0 – II godz. 8.30
  • klasy III – IV godz. 9.45
  • klasy V – VI godz. 11.00
  • klasy VII – VIII godz. 11.45

Uwzględniając prośby Rodziców, umożliwiamy wejście do sali gimnastycznej jednej osoby dorosłej na jedno dziecko (lub rodzeństwo), ale tylko podczas spotkania klas młodszych – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych. Zdjęcia można wykonać na zewnątrz szkoły (boisko szkolne, teren zielony).


Zobacz także:

Wyniki ósmoklasisty maj 2021r.

Nasi uczniowie z języka polskiego i matematyki uzyskali bardzo wysoki wynik (stanin 8), a z języka angielskiego wynik wysoki (stanin 7).

Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę […]

Joanna Arciszewska – Dyrektor Szkoły