Zakończenie roku szkolnego odbędzie 25 czerwca dla wszystkich klas w budynku przy ul. Konfederackiej. Najpierw w podwyższonych warunkach bezpieczeństwa epidemicznego (mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów) planujemy krótkie spotkanie w dużej sali gimnastycznej w małych grupach; następnie uczniowie udadzą się do klas z wychowawcami.

Harmonogram:

  • klasy 0 – II godz. 8.30
  • klasy III – IV godz. 9.45
  • klasy V – VI godz. 11.00
  • klasy VII – VIII godz. 11.45

Uwzględniając prośby Rodziców, umożliwiamy wejście do sali gimnastycznej jednej osoby dorosłej na jedno dziecko (lub rodzeństwo), ale tylko podczas spotkania klas młodszych – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych. Zdjęcia można wykonać na zewnątrz szkoły (boisko szkolne, teren zielony).


Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa