Zakończenie roku szkolnego odbędzie 25 czerwca dla wszystkich klas w budynku przy ul. Konfederackiej. Najpierw w podwyższonych warunkach bezpieczeństwa epidemicznego (mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów) planujemy krótkie spotkanie w dużej sali gimnastycznej w małych grupach; następnie uczniowie udadzą się do klas z wychowawcami.

Harmonogram:

  • klasy 0 – II godz. 8.30
  • klasy III – IV godz. 9.45
  • klasy V – VI godz. 11.00
  • klasy VII – VIII godz. 11.45

Uwzględniając prośby Rodziców, umożliwiamy wejście do sali gimnastycznej jednej osoby dorosłej na jedno dziecko (lub rodzeństwo), ale tylko podczas spotkania klas młodszych – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych. Zdjęcia można wykonać na zewnątrz szkoły (boisko szkolne, teren zielony).


Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.