W bieżącym roku szkolnym został zorganizowany konkurs plastyczny poświęcony obchodom 120-lecia naszej szkoły. Do uczestnictwa zaproszeni zostali uczniowie wszystkich klas. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:

 • Klasy I – III pod hasłem „W naszej pięknej szkole”
 • Klasy IV – V pod hasłem „Nasza szkoła dawniej i teraz”
 • Klasy VI – VIII pod hasłem „Nasza szkoła w przyszłości”

Szkolna komisja konkursowa wytypowała następujących laureatów:

„Nasza piękna szkoła”

 • Miejsce I – Małgorzata Szczechowicz kl. II b
 • Wyróżnienie – Dariusz Szot kl. I a

„Nasza szkoła wczoraj i dziś”

 • Miejsce I – Krzysztof Tomaszkiewicz Krzysztof kl. IV a
 • Miejsce II – Natalia Kunicka kl. IV a
 • Miejsce III – Gabriela Szot kl. IV b
 • Wyróżnienie – Tymoteusz Szot kl. V b

„Nasza szkoła w przyszłości”

 • Miejsce I – Helena Dardzińska kl. VII b
 • Miejsce II – Karolina Kozak kl. VII b
 • Miejsce III – Maksymilian Banaś kl. VII b
 • Wyróżnienie – Paulina Urbańska kl. VI a

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa