W bieżącym roku szkolnym został zorganizowany konkurs plastyczny poświęcony obchodom 120-lecia naszej szkoły. Do uczestnictwa zaproszeni zostali uczniowie wszystkich klas. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:

 • Klasy I – III pod hasłem „W naszej pięknej szkole”
 • Klasy IV – V pod hasłem „Nasza szkoła dawniej i teraz”
 • Klasy VI – VIII pod hasłem „Nasza szkoła w przyszłości”

Szkolna komisja konkursowa wytypowała następujących laureatów:

„Nasza piękna szkoła”

 • Miejsce I – Małgorzata Szczechowicz kl. II b
 • Wyróżnienie – Dariusz Szot kl. I a

„Nasza szkoła wczoraj i dziś”

 • Miejsce I – Krzysztof Tomaszkiewicz Krzysztof kl. IV a
 • Miejsce II – Natalia Kunicka kl. IV a
 • Miejsce III – Gabriela Szot kl. IV b
 • Wyróżnienie – Tymoteusz Szot kl. V b

„Nasza szkoła w przyszłości”

 • Miejsce I – Helena Dardzińska kl. VII b
 • Miejsce II – Karolina Kozak kl. VII b
 • Miejsce III – Maksymilian Banaś kl. VII b
 • Wyróżnienie – Paulina Urbańska kl. VI a

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.