W ostatnim dniu nauki w klasie III a odbyły się kolejne warsztaty krawieckie prowadzone przez mamę Antosia, panią Kingę Suchoń. Tym razem dzieci uszyły sobie opaski na oczy.

Przydadzą się podczas wakacyjnych podróży.

Bardzo dziękujemy pani Kindze Suchoń za rozwijanie krawieckich zdolności 🙂

Wychowawca klasy 3a – Dorota Kaja

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.