Drodzy Ósmoklasiści, poniżej znajduje się link do strony OKE, na której codziennie publikowane są arkusze egzaminacyjne, a po godzinie 15.00 podawane są rozwiązania.

Próbne egzaminy już 30 marca br.!

Życzymy owocnej pracy!
Elżbieta Czepiel

Szkoła w okresie pandemii

W związku z trwającą pandemią okres zawieszenia zajęć został przedłużony do Świąt Wielkanocnych.

Informujemy, że od środy 1 kwietnia budynek szkolny przy ul.
Konfederackiej zostanie zamknięty do odwołania. Nie będzie dyżurów w

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Informujemy, że od środy 1 kwietnia budynek szkolny przy ul. Konfederackiej zostanie zamknięty do odwołania. Nie będzie dyżurów w sekretariacie ani na portierni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny: 726 205 998 .

Nauczanie zdalne

W związku z pojawieniem się rozporządzenia MEN sankcjonującego zdalne nauczanie staramy się wypracować nowe sposoby komunikacji oraz usystematyzować działania w zakresie dydaktyki i wychowania. Od środy 25 marca 2020 r. realizujemy podstawę programową.