Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci, Mili Uczniowie!

Zbliża się 120-lecie istnienia naszej szkoły. To wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie historię naszej placówki, spotkać wielu pracowników szkoły, absolwentów i przypomnieć tych, którzy odeszli. Już od początku roku szkolnego trwają przygotowania do tej ważnej dla nas uroczystości. Prosimy zatem o podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi z naszą szkołą. Może być to wywiad z absolwentem, krótkie wspomnienie, opis zdarzenia. Zamieścimy je w okolicznościowym wydaniu naszej szkolnej gazetki „STOP 30”.

Adres, na który można przesłać wspomnienia: krystynaglanowska@interia.pl

red. Krystyna Glanowska