Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem. Musieliśmy z dnia na dzień opanować nowe umiejętności i stawić czoło nowym wyzwaniom. Tylko dzięki dobrej współpracy i wzajemnemu zrozumieniu zdalna praca okazała się nie tylko możliwa, ale też efektywna. Pokazała nam nawet nowe rozwiązania, które z powodzeniem możemy wykorzystywać po powrocie do normalnej, szkolnej ławki – miejmy nadzieję – 1 września 2020 r.

Z życzeniami zasłużonego wakacyjnego odpoczynku,

Elżbieta Czepiel

 

Jesteś na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30.

Konsultacje dla uczniów klas starszych odbywają się online.

Od 25 maja istnieje możliwość zapisania dziecka z kl. I – III na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W tym celu należy dzień wcześniej skontaktować się z Dyrektorem Szkoły, zapoznać się z obowiązującymi procedurami oraz dostarczyć wymagane dokumenty.

Opiekę nad dziećmi sprawują nauczyciele świetlicy w godzinach 8.00 – 16.00. Nie jest realizowana podstawa programowa.

Wybrane procedury postępowania

  • Dzieci przebywają w wydzielonych przestrzeniach i nie mogą się dotykać, zachowując dystans co najmniej półtora metra.
  • Uczniowie przynoszą ze sobą przybory do pisania, kredki lub inne materiały do zajęć plastycznych i nie mogą ich wzajemnie pożyczać.
  • Dostępne są tylko niektóre zabawki świetlicowe, należy je dezynfekować po każdym użyciu przez jedno dziecko.
  • Dziecko przyjmowane jest tylko wraz z oświadczeniem podpisanym przez oboje rodziców – muszą się tam znajdować telefony tzw. natychmiastowej ścieżki kontaktu.
  • Przed wejściem do świetlicy uczniowi mierzy się temperaturę.
  • Stołówka szkolna jest nieczynna, ale istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Całość procedur jest do poobrania z Librusa.

Również od 25 maja wznawia działalność biblioteka szkolna, lecz na razie nie ma bezpośredniego dostępu do księgozbioru. Książki do zwrotu prosimy przynosić na portiernię.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny: 726 205 998 albo przez Librus.

Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej wszelkie zajęcia w szkołach i przedszkolach zostały początkowo zawieszone w dniach 16 – 25 marca 2020, a w dniach 12 i 13 marca realizowano opiekę świetlicową. Kolejny okres przedłużenia trwał do 26 kwietnia następny do 25 maja.

dyr. Elżbieta CzepielStrona założona w marcu 2019 we współpracy z Radą Rodziców – starsze informacje na stronie archiwalnej.


red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Aktualności

Jubileusz 120-lecia Szkoły

W tym roku we wrześniu po raz sto dwudziesty rozpocznie się w SP 30 rok szkolny. Z tej okazji planujemy szereg działań. Główne uroczystości odbędą się pod koniec listopada, kiedy to mamy w planie okolicznościowe spotkanie z programem artystycznym, koncertem oraz wystawą – dla społeczności szkolnej, środowiska, zaproszonych gości oraz przede wszystkim absolwentów, których miło nam będzie ujrzeć ponownie w starych murach.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca w godzinach 9.00 – 12.00 będą wydawane zaświadczenia o wyniku egzaminu. Obierać mogą osobiście rodzice lub uczniowie za pisemnym potwierdzeniem.