Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września dla wszystkich klas w budynku przy ul. Konfederackiej. Najpierw planujemy krótkie spotkanie w dużej sali gimnastycznej w małych grupach – w warunkach bezpieczeństwa epidemicznego (mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja, zachowanie odstępów) Następnie uczniowie udadzą się do klas z wychowawcami.

Uczniów i Rodziców wita nowa Dyrekcja:

  • mgr Adrian Karkowski – dyrektor
  • mgr Krystyna Glanowska – zastępca

Harmonogram:

klasy I – godz. 8.30
klasy II – III – godz. 9.15
klasy IV – V godz. 10:00
klasy VI i klasy VIII godz. 10:45
klasy VII – godz. 11:30

W klasach pierwszych umożliwiamy wejście do sali gimnastycznej jednej osoby dorosłej na jedno dziecko (lub rodzeństwo) – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych. .


Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.


Joanna Arciszewska – Dyrektor Szkoły


Od poniedziałku 31 maja wracają do nauczania stacjonarnego wszystkie klasy.

24 maja (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych ze względu na przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Egzaminy odbywają się w dniach 25-27 maja (wtorek, środa, czwartek).

W piątek 28 maja stacjonarnie uczą się klasy młodsze oraz starsze klasy z oddziałów B. Od 31 maja wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie.

Od poniedziałku 4 maja wracają do szkoły klasy młodsze. Starsze nadal uczą się zdalnie.

Od poniedziałku 26 kwietnia wracają do szkoły klasy młodsze w systemie hybrydowym; w pierwszym tygodniu stacjonarnie uczą się oddziały A, w kolejnym oddziały B. Zerówka funkcjonuje normalnie.

W związku z dodatkowymi obostrzeniami sanitarnymi od poniedziałku 29 marca nieczynny jest oddział przedszkolny; mogą w nim przebywać jedynie dzieci rodziców zatrudnionych w służbie zdrowia i walczących z pandemią. Klasy I – VIII pozostają na nauczaniu zdalnym.


Zapraszamy Państwa na dni otwarte szkoły zorganizowane w reżimie sanitarnym. Odbędą się one w soboty: 27 lutego 2021 r. oraz 13 marca 2021 r. w godz. 10.00 -12.00.


Szkoła w okresie pandemii

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne.
Obowiązują podwyższone standardy sanitarne i procedury. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dziennika elektronicznego. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.

 


Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.

Zgodnie z wytycznymi rządu od poniedziałku 26 października klasy IV – VIII uczą się zdalnie, a od poniedziałku 9 listopada w tryb zdalny przeszły wszystkie klasy. Nadal funkcjonuje oddział przedszkolny oraz istnieje możliwość opieki świetlicowej. Świetlica przyjmuje dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Przyjęcie dziecka jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu do dyrektora szkoły (dzień wcześniej).

Od poniedziałku 23 listopada działa świetlica on-line. Harmonogram na stronie świetlicy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności; nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, pracowników emerytowanych, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły. Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowania postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiągniętych wyników. Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację, a także wychowanie naszych dzieci.

Joanna Arciszewska – dyrektor szkoły

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30.Strona została założona w marcu 2019 we współpracy z Radą Rodziców – starsze informacje na stronie archiwalnej.


Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.