Akcja strajkowa będzie kontynuowana w środę 17 kwietnia, lecz egzaminy ósmoklasisty odbywają się wg planu. W związku z trudnościami w obsadzie komisji egzaminacyjnych prosimy o nieprzysyłanie dzieci do świetlicy. W czasie trwania egzaminów nikt nie może wchodzić do szkoły ani z niej wychodzić – jest to rutynowa procedura. Szkoła funkcjonuje tylko w budynku przy ul. Konfederackiej. Obiady w dniach 15 – 17 kwietnia nie będą wydawane.

Dziękuję i pozdrawiam – Elżbieta Czepiel –

Proszę o śledzenie doniesień medialnych oraz informacji w dzienniku elektronicznym.

Zobacz także:

Egzamin ósmoklasisty

Egzaminy ósmoklasisty odbędą się planowo w dniach 15 – 17 kwietnia w budynku głównym szkoły tj. przy ul.Konfederackiej 12. Przypominamy, że są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów. Zgodnie z procedurą wejście do szkoły będzie zamknięte w godzinach 8.30 – 12.30.

Strajk – komunikat Dyrektora SP 30

Akcja strajkowa będzie kontynuowana w środę 17 kwietnia, lecz egzaminy ósmoklasisty odbywają się wg planu. W związku z trudnościami w obsadzie komisji egzaminacyjnych prosimy o nieprzysyłanie dzieci do świetlicy. W czasie trwania egzaminów nikt nie może wchodzić do szkoły ani z niej wychodzić – jest to rutynowa procedura. Szkoła funkcjonuje tylko w budynku przy ul. Konfederackiej. Obiady w dniach 15 – 17 kwietnia nie będą wydawane.

Aktualności

Nowa strona www

Witamy na NOWEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Jesteśmy w trakcie przenoszenia treści, dlatego też na razie więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie archiwalnej. Linkiem do archiwum jest baner szkoły po prawej stronie.