To był tydzień wytężonej pracy. Do nagrywania kolejnych scen FILMU – Jubileusz 120 potrzebne są piosenki. Dźwięk będzie montowany osobno.

W środę 26 maja grupa teatralna przekształciła się w zespół wokalny; udało się nagrać cztery utwory, które będą wykorzystane jako częściowy playback. Wszystkie aranżacje tworzył p. Konrad Mastyło.

W nagraniu udział wzięli: Anna Dardzińska, Jan Hiwa, Maciej Liptak, Kaja Kornajew, Zoja Kornajew, Nadia Kunz, Serafina Kunz, Leon Przybyło, Aleksandra Rogowska, Gabriela Szot i Katarzyna Volkov.

Dzięki nagranym piosenkom mogliśmy już filmować scenki zawierające ilustracje muzyczne. W czwartek zrealizowaliśmy Prolog, a w niedzielę wczesnym popołudniem Zasługi Leona Patyny. Tych zasług jest tak wiele, że… nie skończyliśmy zaplanowanego fragmentu.

Zobacz także:

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą ,,Dzieci w wirtualnej sieci”.

Aktualności

Ogłoszenia bieżące

Sekretariat zmienia godziny pracy. Od 07.06.2021 roku będzie otwarty w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godziny 7:00 do 15:00.

Aktualności

Manewry Artystyczne Wojska Polskiego 2021

Z radością informujemy, że MACIEJ LIPTAK z kl. VII a zakwalifikował się do ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO w ramach Konfrontacji Scenicznych w kategorii „Poezja śpiewana”.