W środę 1 września uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

W związku z obostrzeniami pandemicznymi uroczystość podzielona była na kilka części.

Jako pierwsi powitali rok szkolny nasi pierwszoklasiści, którzy obejrzeli występ kolegów z klas III.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia pomyślności złożył dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski. Następnie uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Występ klasy IIIa i III b.

Dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski.
Pamiątkowe zdjęcie uczniów klasy 1a.

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa