W środę 1 września uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

W związku z obostrzeniami pandemicznymi uroczystość podzielona była na kilka części.

Jako pierwsi powitali rok szkolny nasi pierwszoklasiści, którzy obejrzeli występ kolegów z klas III.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia pomyślności złożył dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski. Następnie uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Występ klasy IIIa i III b.

Dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski.
Pamiątkowe zdjęcie uczniów klasy 1a.

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.