W środę 1 września uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

W związku z obostrzeniami pandemicznymi uroczystość podzielona była na kilka części.

Jako pierwsi powitali rok szkolny nasi pierwszoklasiści, którzy obejrzeli występ kolegów z klas III.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia pomyślności złożył dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski. Następnie uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Występ klasy IIIa i III b.

Dyrektor szkoły p. Adrian Karkowski.
Pamiątkowe zdjęcie uczniów klasy 1a.

red. Dorota Kaja