Jak wiadomo, w naszej szkole nauka języka hiszpańskiego obowiązuje od siódmej klasy. Jednak kl. VI c już w czerwcu poznała kilka słów w tym fascynującym języku oraz zapoznała się z odrobiną kultury i geografii Półwyspu Iberyjskiego, uczestnicząc w lekcji prowadzonej przez p. Kingę Suchoń. Praca w grupach była intensywna, a każdy uczeń otrzymał prezent – zawieszkę na drzwi. ¡Viva España!

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.