Oddział „0” pracuje 24.05.2021 r. (poniedziałek) normalnie.

W dniach 25-27.05.2021 r. (wtorek, środa i czwartek)oddział „0” prowadzi zajęcia opiekuńcze. Ze względu na egzaminy w dniach 25-27.05.2021 r. (wtorek, środa i czwartek) dzieci będą mogły przyjść w tych dniach maksymalnie do godziny 8 i zostać odebrane najwcześniej od godziny 12:30. Nie ma w tych dniach obowiązku posyłania dzieci na zajęcia oddziału „0”.

Zobacz także:

Wyniki ósmoklasisty maj 2021r.

Nasi uczniowie z języka polskiego i matematyki uzyskali bardzo wysoki wynik (stanin 8), a z języka angielskiego wynik wysoki (stanin 7).

Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę […]

Joanna Arciszewska – Dyrektor Szkoły