Nasza szkoła wzięła udział w październiku 2020 w V edycji  ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”, której hasłem jest: „Pamięć – Edukacja – Pomoc”. Uczniowie klasy II b oraz klas IV – VIII przygotowali listy do powstańców warszawskich. Odbyły się także zajęcia dotyczące historii powstania warszawskiego.
Patronat merytoryczny nad akcją objął Instytut Pamięci Narodowej. Natomiast patronem honorowym jest Minister Edukacji i Nauki.
Więcej informacji o projekcie: kliknij tutaj

Dyplom za udział w projekcie

Zobacz także:

Jesienna Kampania Rowerowa

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie Stars –rowerem do szkoły.Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Czas trwania: 27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października. Zasady akcji: Każde dziecko, które przyjedzie do