Nasza szkoła wzięła udział w październiku 2020 w V edycji  ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”, której hasłem jest: „Pamięć – Edukacja – Pomoc”. Uczniowie klasy II b oraz klas IV – VIII przygotowali listy do powstańców warszawskich. Odbyły się także zajęcia dotyczące historii powstania warszawskiego.
Patronat merytoryczny nad akcją objął Instytut Pamięci Narodowej. Natomiast patronem honorowym jest Minister Edukacji i Nauki.
Więcej informacji o projekcie: kliknij tutaj

Dyplom za udział w projekcie