Uczniowie klas 0-III wzięli dziś udział w apelu podsumowującym rok szkolny 2020/2021. Choć ten rok dla nikogo nie był łatwy, dzieci starały się z całych sił wykazać wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin. Dzisiaj odebrały dyplomy i nagrody.

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Tym, którym nie powiodło się w tym roku, życzymy powodzenia w następnym.

A wszystkich pozostałych uczniów zachęcamy do próbowania swoich sił w przyszłorocznych konkursach.

Zobacz także:

Jesienna Kampania Rowerowa

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie Stars –rowerem do szkoły.Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Czas trwania: 27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października. Zasady akcji: Każde dziecko, które przyjedzie do