Uczniowie klas 0-III wzięli dziś udział w apelu podsumowującym rok szkolny 2020/2021. Choć ten rok dla nikogo nie był łatwy, dzieci starały się z całych sił wykazać wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin. Dzisiaj odebrały dyplomy i nagrody.

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Tym, którym nie powiodło się w tym roku, życzymy powodzenia w następnym.

A wszystkich pozostałych uczniów zachęcamy do próbowania swoich sił w przyszłorocznych konkursach.

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.