Ile jest oceanów? Czy wody różnych oceanów się mieszają? Co to są halokliny? Jak wygląda ocean? Jakie zwierzęta żyją w oceanach?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli wczoraj Młodzi Odkrywcy z klasy III b.

Następnie uczniowie wykonali piękną pracę plastyczną, na której haloklina jest doskonale widoczna. Plakat można podziwiać w świetlicy szkolnej.

red. A.Góra

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.