Klasa III b brała udział w XVI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie organizowanego przez Zamek Królewski na Wawelu.  Celem było zachęcenie dzieci do poznawania Krakowa, jego zabytków, historii, tradycji i legend poprzez lekturę wybranych tekstów oraz udział w lekcjach muzealnych i wycieczkach po mieście.

Finalistką konkursu została uczennica klasy III b – Dorota Wachel, nagrodzona atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz możliwością zwiedzania pracowni konserwatorskiej arrasów wawelskich.

Gratulujemy serdecznie i zachęcamy wszystkich uczniów klas trzecich do udziału w kolejnej edycji.

 

Wychowawczyni klasy III b – Małgorzata Gofroń

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.