Mimo zdalnego nauczania i mimo siedzenia w domach uczennice i uczniowie klas szóstych naszej szkoły przenieśli się w odległe galaktyki Kosmosu. Po przeczytaniu kilku opowiadań Stanisława Lema z tomu pt. ,,Cyberiada” (,,Bajki robotów”) szóstoklasiści wcielili się w obywateli planet ze skraju Wszechświata i wydali swoje gazetki, opisując codzienne problemy mieszkańców tych miejsc. Powstały interesujące teksty i ilustracje.

Zapraszamy do lektury!

Wracamy do szkoły!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne. Obowiązują nadal podwyższone standardy sanitarne i procedury szkolne. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.  Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dzienniku elektronicznym.

Cegiełka na sztandar

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.