Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.
Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie Stars –rowerem do szkoły.
Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
Czas trwania:
27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października.
Zasady akcji:
Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt.
Uczniowie klas 1-3 swoją aktywność zgłaszają wychowawcy klasy, natomiast uczniowie klas 4-6 wychowawcy świetlicy.
Zachęcamy do aktywności.

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=55447

koordynatot projektu mgr Joanna Trzos

Zobacz także:

Aktualności

Psia Lekcja

Uczniowie klas I, I b, II b i III b realizują w bieżącym roku szkolnym program „Psia Lekcja” organizowany przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Dzięki udziałowi w programie młodzi miłośnicy czworonogów otrzymają podstawową wiedzę z obszaru potrzeb psa i sposobów komunikacji z nim. Dowiedzą się także jak psy mogą pomagać ludziom. Zajęcia lekcyjne i działania dostosowane

Aktualności

Śladami mistrza z Czarnolasu

W piątek, 1 X 2021 r., miał miejsce publiczny pokaz miniprojektów z języka polskiego pt. ,,Śladami mistrza z Czarnolasu”. Klasa VII A przedstawiła efekty swojej pracy koleżankom i kolegom z równoległych klas.

INNOWACJE I PROJEKTY PROWADZONE W NASZEJ SZKOLE

Klasa 1a – innowacja – „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III edycja III – projekty realizowane w klasie : ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka” – to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu,