Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie „Stars – rowerem do szkoły”. Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
Czas trwania:
27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października.
Zasady akcji:
Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt.
Uczniowie klas I – III swoją aktywność zgłaszają wychowawcy klasy, natomiast uczniowie klas IV – VIII wychowawcy świetlicy.
Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=55447

koordynator projektu mgr Joanna Trzos

Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa