Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie „Stars – rowerem do szkoły”. Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
Czas trwania:
27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października.
Zasady akcji:
Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt.
Uczniowie klas I – III swoją aktywność zgłaszają wychowawcy klasy, natomiast uczniowie klas IV – VIII wychowawcy świetlicy.
Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=55447

koordynator projektu mgr Joanna Trzos

Zobacz także:

Jubileusz z okazji powstania naszej szkoły.

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty(…). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.” James Petterson

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych

Szanowni Państwo, odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu klas ósmych będzie możliwy w sekretariacie Szkoły od piątku 8 lipca od godziny 9:00. Odbiór jest możliwy też w kolejnych dniach w godzinach pracy sekretariatu – do 14 lipca. Odebrać zaświadczenie może uczeń, jego rodzic lub osoba pisemnie upoważniona przez rodzica.