Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie „Stars – rowerem do szkoły”. Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
Czas trwania:
27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października.
Zasady akcji:
Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt.
Uczniowie klas I – III swoją aktywność zgłaszają wychowawcy klasy, natomiast uczniowie klas IV – VIII wychowawcy świetlicy.
Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=55447

koordynator projektu mgr Joanna Trzos