Oddział Przedszkolny – Poznaję litery poprzez zmysły, wrażenia i zabawę na podstawie publikacji „Spółgłoski do przytulania”

Klasa II b realizuje projekt ,, Zaprogramuj przyszłość” oraz innowację ,,Kodujemy, bo umiemy!”.

Współpracując z SCKM uczestniczy w programie warsztatów szkolnych „Młody Odkrywca. Przystanek natura, kultura, krajobraz” oraz „Zdrowe żywienie = mądre myślenie”.

Klasa III a – „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III

Klasa III a i III b realizują projekty edukacyjne z Uniwersytetu Dzieci.

Klasa III a realizuje scenariusze –  ,,Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?” , klasa III b – ,,Technologie z klasą. Jak porozumiewają się roboty? „.

Klasa VI c – bierze udział w całorocznym programie organizowanym przez Fundację Cała Polska Czyta Dzieciom – Wychowanie przez Czytanie.

Wszystkie klasy biorą udział w programie ,, STARS-rowerem do szkoły”.