Zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli do szkolnego, internetowego fanklubu tego wspaniałego pisarza. Nie trzeba się rejestrować ani logować (choć można), aby dokonać swojego wpisu lub skomentować czyjś. Przycisk na dole strony (różowe kółko) tworzy nowy wpis. Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami z przeczytanych książek Edmunda Niziurskiego. Zachęcam do pobrania i wydrukowania legitymacji Fanklubu.

Mirela Rubin-Lorek

Zobacz także:

Jesienna Kampania Rowerowa

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022. bierze kolejny raz udział w projekcie Stars –rowerem do szkoły.Inicjatywa dotyczy promowania dojazdów do szkoły rowerem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Czas trwania: 27 września – 22 października (4 tygodnie / 18 dni) z wyłączeniem 14 i 15 października. Zasady akcji: Każde dziecko, które przyjedzie do