Nasza szkoła zaangażowała się w akcję „Eko Zwierzaki”  – „Tusz do paki”.  W szkole pojawią się specjalnie oznaczone pudełka do których można będzie wrzucać przez cały rok szkolny zużyte tusze z drukarek atramentowych. Kartridże z tuszami muszą być oryginalne, nie napełniane po kilka razy. Następnie tusze trafią do recyklingu, a dochód z niego zostanie przeznaczony na karmę dla zwierząt w schroniskach.  Im więcej zbierzemy tuszy tym więcej zwierząt otrzyma żywność. Wszystko dzięki współpracy organizatorów akcji z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Zachęcamy do udziału w akcji, segregując śmieci dbamy o nasze środowisko naturalne a dodatkowo możemy pomóc napełnić miski potrzebującym zwierzętom.

Szczegóły akcji na stronie internetowej:  https://tuszdopaki.pl/

Zobacz także:

Wracamy do szkoły!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne. Obowiązują nadal podwyższone standardy sanitarne i procedury szkolne. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.  Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dzienniku elektronicznym.

Cegiełka na sztandar

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.