Nasza szkoła zaangażowała się w akcję „Eko Zwierzaki”  – „Tusz do paki”.  W szkole pojawią się specjalnie oznaczone pudełka do których można będzie wrzucać przez cały rok szkolny zużyte tusze z drukarek atramentowych. Kartridże z tuszami muszą być oryginalne, nie napełniane po kilka razy. Następnie tusze trafią do recyklingu, a dochód z niego zostanie przeznaczony na karmę dla zwierząt w schroniskach.  Im więcej zbierzemy tuszy tym więcej zwierząt otrzyma żywność. Wszystko dzięki współpracy organizatorów akcji z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Zachęcamy do udziału w akcji, segregując śmieci dbamy o nasze środowisko naturalne a dodatkowo możemy pomóc napełnić miski potrzebującym zwierzętom.

Szczegóły akcji na stronie internetowej:  https://tuszdopaki.pl/