Od czwartej klasy świętujemy ten dzień, którego nazwę wymyśliła nasza Wychowawczyni. Przynosimy wtedy do szkoły i częstujemy się zdrowym jedzeniem: owocami (w tym sałatkami czy szaszłykami owocowymi – dzisiaj przyniosła je Nadia), warzywami, sokami bez konserwantów itp. W tym roku było nawet sushi własnoręcznie zrobione przez Olę! Taki dzień jest co roku, teraz jednak, kiedy nasza i inne klasy zaczynają działania w ogólnopolskim projekcie ,,Eko-szkoła”, nabiera on nowego znaczenia. Bądźmy eko!

Zobacz także:

Aktualności

Psia Lekcja

Uczniowie klas I, I b, II b i III b realizują w bieżącym roku szkolnym program „Psia Lekcja” organizowany przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Dzięki udziałowi w programie młodzi miłośnicy czworonogów otrzymają podstawową wiedzę z obszaru potrzeb psa i sposobów komunikacji z nim. Dowiedzą się także jak psy mogą pomagać ludziom. Zajęcia lekcyjne i działania dostosowane

Aktualności

Śladami mistrza z Czarnolasu

W piątek, 1 X 2021 r., miał miejsce publiczny pokaz miniprojektów z języka polskiego pt. ,,Śladami mistrza z Czarnolasu”. Klasa VII A przedstawiła efekty swojej pracy koleżankom i kolegom z równoległych klas.

INNOWACJE I PROJEKTY PROWADZONE W NASZEJ SZKOLE

Klasa 1a – innowacja – „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III edycja III – projekty realizowane w klasie : ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka” – to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu,