Informujemy, że zebraliśmy już ponad 90% potrzebnej sumy. Brakuje jeszcze 400 zł. To już niewiele, a jednak za mało do realizacji zamówienia. Nadal gorąco prosimy o pomoc.


„Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.

Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.

Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.”

(Albert Camus)

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego w Krakowie zwraca się z serdeczną prośbą do  absolwentów, przyjaciół, sympatyków Szkoły, a także, firm, instytucji oraz wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

W roku szkolnym 2020/2021 nasza Szkoła obchodzi 120–lecie swojego istnienia. Tym samym należy do elitarnej grupy najstarszych szkół w Krakowie i dzielnicy Podgórze. Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten czas ją wspierali. Z okazji rocznicy 120-lecia Szkoły powstała inicjatywa ufundowania nowego sztandaru, lecz niestety jego koszt przerasta nasze możliwości finansowe. Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie w zrealizowaniu powyższego przedsięwzięcia.

Dla Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji  Szkoły ręcznie haftowany sztandar będzie niezwykle ważnym symbolem realizowanych wartości, jedności i współdziałania całej społeczności szkolnej. Nowy sztandar będzie towarzyszyć uczniom podczas chwil szczególnie ważnych i uroczystych dla Szkoły, jak również dla naszego środowiska lokalnego, Miasta i regionu.

Uprzejmie prosimy o dobrowolne darowizny na rzecz ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły, w wysokości według Państwa możliwości i uznania. Każda kwota powyżej 40,00zł (czterdzieści zł 00/100) będzie upamiętniona wygrawerowanym zapisem.

Prosimy uprzejmie o dokonywanie wpłat na konto bankowe Rady Rodziców:
Nr rachunku: 52 1020 2892 0000 5502 0015 7578
W tytule przelewu proszę wpisać: „Darowizna na zakup sztandaru”.

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru oraz realizowanych przez nas działań.

Łączymy wyrazy szacunku.

red. mgr Adrian Karkowski

Zobacz także:

Wyniki ósmoklasisty maj 2021r.

Nasi uczniowie z języka polskiego i matematyki uzyskali bardzo wysoki wynik (stanin 8), a z języka angielskiego wynik wysoki (stanin 7).

Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę […]

Joanna Arciszewska – Dyrektor Szkoły