Menu

Zajęcia filmowo-czytelnicze w klasie III b

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy III b realizują innowację „Ze Smokiem i Bartolinim podążamy śladem profesora Gąbki” opracowaną i prowadzoną przez panią Mirelę Rubin-Lorek.

Założeniem innowacji jest zainteresowanie twórczością i przybliżenie postaci autora książek dla dzieci, związanego z Krakowem – Stanisława Pagaczewskiego, poprzez zastosowanie metod, technik i form pracy przyjaznych, odpowiednich i atrakcyjnych dla uczniów I etapu edukacyjnego.

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia…

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!