Menu

Wyniki ósmoklasistów

Miło nam poinformować, ze uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki wyższe niż w Polsce i Małopolsce. Odpowiednio uczniowie napisali:

  Polska Małopolska Nasi uczniowie
Język polski 61% 67% 80%
Matematyka 52% 59% 65%
Język angielski 66% 70% 86%

 Dało nam to odpowiednio stanin najwyższy 9 z języka polskiego, stanin 7 wysoki z matematyki i stanin bardzo wysoki 8 z języka angielskiego.

Jedna uczennica ma 3X100%, to pierwszy taki wynik w naszej szkole, aby z każdego egzaminacyjnego  przedmiotu zdobyć 100%. Tego niesamowitego wyczynu dokonała Maja Zielińska – Koschalka z VIII b.  W sumie mamy dziewięć osób, które zdobyły 100% – dwie z języka polskiego, dwie z matematyki, pięć z języka angielskiego.

Teraz tylko życzymy udanej rekrutacji i wspaniałych WAKACJI….

Zobacz także:

Aktualności

Wyniki ósmoklasistów

Miło nam poinformować, ze uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki wyższe niż w Polsce i Małopolsce. Odpowiednio uczniowie napisali:   Polska Małopolska Nasi uczniowie Język polski 61% 67% 80% Matematyka 52% 59% 65% Język angielski 66% 70% 86%  Dało nam to odpowiednio stanin najwyższy 9 z języka polskiego, stanin 7 wysoki z matematyki i stanin bardzo